021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Ashley Hall School
imgFlag
موقعیت مکانی آمریکا/ کارولینای جنوبی/ چارلستون
پایه تحصیلی 7 تا 12
جنسیت دخترانه
سیستم آموزشی پیش دبستانی تا دبیرستان
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 18650 تا 28775 دلار
شهریه شبانه روزی 63900

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه اشلی هال

مدرسه اشلی هال که در سال 1909 تاسیس شد، یک مدرسه دخترانه در مقطع های پیش دبستانی تا پایه دوازدهم در کشور آمریکا است. این مدرسه در شهر چارلستون ایالت کارولینای جنوبی واقع شده است. ماموریت اشلی هال برای بوجودآوردن «یک زن تحصیل کرده مستقل، مسئولیت پذیر از لحاظ اخلاقی و آماده رویارویی کامل و مطمئن با چالش های اجتماع»، از طریق برنامه دقیق آماده سازی کالج میسر می شود که دانش آموز را برای فرصت های یادگیری تجربی و نوآوری فردی تشویق می کند.

دانش آموزان شبانه روزی در خانه الیزابت ریورز لوین زندگی می کنند، که یک عمارت تاریخی بازسازی شده با یک استخر و بالکن های به خیابان پردیس اصلی مدرسه است. مدرسه اشلی هال یک برنامه تابستانی دوهفته ای دارد که مؤسسه زبان انگلیسی تابستانه (SELI) برای دانش آموزان ESL نامیده می شود. مدرسه اشلی هال همچنین یک پردیس در کشور ایتالیا، شهر اسپولتو دارد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست