logo
Avicenna International College
پایه تحصیلی نهم تا دوازدهم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 5.900 تا 9.400 یورو
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج بین‌المللی اویسینا (AIC)

کالج بین‌المللی اویسینا (Avicenna International College) در سال 1995 در شهر بوداپست پایتخت کشور مجارستان افتتاح گردید. در ابتدا هدف اصلی این موسسه آموزشی، فراهم‌کردن دوره‌های کوتاه‌مدت برای دانشجویان پزشکی مشغول به تحصیل در دانشگاه سملوایس بوداپست بود. پس از آن، کالج اویسینا یک برنامه آموزشی یک‌ساله پیش‌دانشگاهی مناسب افرادی طراحی کرد که قصد تکمیل یا ادامه تحصیلات در رشته‌های مرتبط با پزشکی را در مجارستان داشتند. این دوره «برنامه فاندیشن پزشکی اویسینا – AMFP» نام دارد.

سایر دوره‌های فاندیشن کالج بین‌المللی اویسینا عبارتند از:

کالج بین‌المللی اویسینا، همچنین با ارائه برنامه‌های آموزشی دبیرستان، که مورد تایید وزارت آموزش مجارستان (OH) است، به عنوان یک دبیرستان دوزبانه نیز فعالیت می‌کند. دانش‌آموزان پس از اتمام دوره تحصیل خود در دبیرستان اویسینا، موفق به دریافت دیپلم دبیرستان دوزبانه تحت عنوان Erretsegi خواهند شد. این دیپلم در کشورهای اتحادیه اروپا، به عنوان یک دیپلم اروپایی، دارای اعتبار است.

در کالج بین‌المللی اویسینا، تاکید زیادی بر روی مهارت‌های حل مساله، تفکر انتقادی و یادگیری تعاملی قرار دارد. در کالج اویسینا، دانش‌آموزان نه تنها موضوعاتی مانند زیست‌شناسی، شیمی، ریاضیات و … را خواهند آموخت، با نحوه یادگیری آنها، روش پیداکردن پاسخ به پرسش‌ها، روش حل مسائل و … را خواهند آموخت و اعتماد به‌نفس طرح ایده‌های جدید خود را کسب می‌کنند.

دستاوردهای آموزشی بالا، آموزش عالی موفق و آمادگی برای قبول نقش‌های اجتماعی مستقل بعضی از اهداف کالج بین‌المللی اویسینا برای دانش‌آموزانش است. در کالج اویسینا، آموزش بریتانیایی و بین‌المللی به دانش‌آموزان ارائه می‌گردد.

ماموریت اصلی کالج اویسینا، تربیت و آموزش دانش‌آموزان برای تبدیل‌شدن به شهروندانی مسئولیت‌پذیر و علاقمند به یادگیری است که دستاوردهای تحصیلی قابل توجهی کسب می‌کنند و در آموزش عالی موفق خواهند بود. اشتیاق برای دانش و یادگیری مادام‌العمر، بخش جدانشدنی از آموزش در کالج اویسینا است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study