logo
California Crosspoint Academy
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی US Curriculum
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 35.000 دلار
شهریه شبانه روزی 53.500 دلار

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

آکادمی Crosspoint کالیفرنیا

از ابتدای تاسیس آکادمی Crosspoint کالیفرنیا (CCA) در سال 1979، همه فارغ‌التحصیلان این آکادمی یا وارد کالج شده اند یا به خدمت سربازی رفته اند. با برنامه آماده‌سازی این آکادمی، در حال حاضر حدود سه چهارم دانش‌آموزانش با رتبه ممتاز از آزمون AP فارغ‌التحصیل می‌شوند، بیش از نیمی از آنان به عنوان ورزشکار ممتاز فدراسیون بین مدرسه‌ای کالیفرنیا، و یک سوم آنها، به تدریج تحصیل را در سطوح بعدی ادامه می‌دهند. آکادمی CCA در کشور آمریکا، دو بار برنده بهترین جایزه ملی وزارت آموزش و پرورش این کشور، به عنوان روبان آبی ملی برای مدرسه برتر شده است.

آکادمی Crosspoint کالیفرنیا دارای شهرت جهانی خوبی است و به دلیل استانداردهای بالا در ویژگی‌های شخصی که شناخته می‌شود که زمینه ایجاد فضایی حمایتگر و مهربان در مدرسه را ایجاد کرده است. نتیجه آن، یک محیط یادگیری است که در آن دانش‌آموزان مشغول انجام وظایف خود هستند و با امنیت فیزیکی و روانی کامل، برای مراحل بعدی زندگی آماده می‌شوند.

برنامه‌های درسی و آموزشی CCA، به گونه‌ای طراحی شده اند که دانش‌آموزان به تمای پتانسیل‌های خود در جنبه‌های گوناگون زندگی‌شان دست خواهند یافت: جنبه‌های آکادمیک، جسمی، اجتماعی، احساسی و معنوی. دانش‌آموزان، در طول روز و سال تحصیلی، در برنامه‌ها، فعالیت‌ها، ورزش‌ها، مسابقات، انجمن‌ها و پروژه‌های خدماتی متنوعی در این مدرسه شرکت می‌کنند.

محتویات آموزشی عملی و مرتبط، در کنار تفکر خلاق، از موضوعات آموزشی همیشگی در این مدرسه هستند. پردیس در حال رشد مدرسه، دارای فضاهای صنعتی، فنی، هنری و آشپزی است. مهارت‌های کارآفرینی، نوآوری، خلاقیت و رهبری در مفاد آموزشی این مدرسه گنجانده شده اند و در دانش‌آموزان به خوبی پرورش می‌یابند. در نتیجه، هر دانش‌آموز اجازه تجربه‌کردن چیزهای شگفت‌انگیزی را پیدا می‌کند. فرهنگ آکادمی Crosspoint کالیفرنیا، دانش‌آموزان را برای داشتن رویاهای بزرگ، سختکوشی، کمک به دیگران و دستیابی به موفقیت‌های بزرگ به چالش می‌کشد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study