logo
Regent Christian Academy
پایه تحصیلی کودکستان تا دوازدهم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Regent Christian Academy کانادا

مدرسه Regent Christian Academy کانادا در سال 1978، بعنوان یک مدرسه دخترانه و پسرانه برای پایه کودکستان تا دوازدهم، در استان بریتیش کلمبیای کشور کانادا تاسیس شد. این مدرسه دارای یک پردیس بزرگ به وسعت 16 هکتار در شهر Surrey است که در فاصله 45 دقیقه‌ای از مرکز شهر زیبای ونکوور قرار گرفته و دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی به جاذبه‌های گوناگون این شهر دسترسی داشته باشند.

دبستان مدرسه Regent Christian Academy کانادا به آموزش دانش‌آموزان پایه کودکستان تا چهارم اختصاص یافته که یک محیط یادگیری مثبت، قانونمند و موثر را برای کودکان فراهم کرده است.

دانش‌آموزان پایه 5 تا 8، در مدرسه راهنمایی (یا متوسطه اول) یادگیری را با آموزش یک معلم در موضوعات مختلف تحصیلی ادامه می‌دهند که فرصت مشارکت در بحث‌ها و موضوعات مهم زندگی و تاثیرگذار بر روی شکل‌گیری شخصیت دانش‌آموزان را هدایت می‌کند. در طول این سال‌ها، معلم با افزایش مسئولیت‌پذیری در دانش‌آموزان، آنها را برای استقلال بیشتر آماده می‌سازد.

در دبیرستان (یا متوسطه دوم) مدرسه Regent Christian Academy کانادا، دانش‌آموزان پایه‌های نهم تا دوازدهم تحت سیستم آموزشی استان بریتیش کلمبیا آموزش می‌بینند و در پایان تحصیل خود، موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دبیرستان Dogwood Diploma خواهند شد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study