021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Stuart Hall School
9
عالی 0 دیدگاه
imgFlag
موقعیت مکانی آمریکا/ ویرجینیا/ استنتون
پایه تحصیلی 8 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی دیپلم دبیرستان پیش دانشگاهی
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه از 12.825 دلار تا 17.675 دلار
شهریه شبانه روزی از 59.000 دلار

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه استوارت هال

مدرسه استوارت هال، یکی از قدیمی ترین مدارس کشور آمریکا است و جزء مدارس وابسته به کلیسای اسقفی در این کشور محسوب می شود. این مدرسه در ایالات ویرجینیا شهر استنتون واقع شده و تحصیل در آن بصورت شبانه روزی، مختلط و در پایه هشتم تا دوازدهم است. در طول برنامه آموزشی مهارتی مدرسه ما، دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای زندگی در دبیرستان و پس از آن را کسب خواهند نمود. برنامه آموزشی مدرسه استوارت هال، با تمرکز بر مهارت های اصلی رفاه و بهزیستی، تفکر انتقادی، خلاقیت، شهروندی، مشارکت و ارتباطات، برای پرورش دانش آموزان خلاق و کنجکاو که آماده پذیرش انواع مشارکت های مداوم در جامعه شان هستند، طراحی و اجرا می شود.

رویکردهای آموزشی مبتنی بر پروژه و مبتنی بر مکان مدرسه ما به پرورش دانش آموزان مستقل، باانگیزه، انعطاف پذیر و خودمحور می پردازد. تمرکز جامع نگر ما رفاه فیزیکی، اجتماعی و احساسی دانش آموزان را نیز تقویت خواهد نمود. خارج از کلاس درس، دانش آموزان می توانند در شهر کوچک و امن استنتون، از فعالیت های غنی هنری، تاریخی و بازدید از مکان هایی مانند دره شناندوه (Shenandoah Valley) لذت ببرند.

چه در کلاس های درسی کوچک ما که بر روی آموزش پروژه محور تاکید دارد، یا در ساختارهای حمایتی مدرسه، دانش آموزان فارغ التحصیل از مدرسه استوارت هال می توانند در کالج و طول زندگی شان پیشرفت کنند. در دنیای امروز، موفقیت به تنهایی کافی نیست. دانش آموزان باید از همه توان و ظرفیت شان استفاده کنند. افسران پذیرش در مدارس برتر معتقدند که قدرت برنامه آموزشی ما و فرصت های منحصربفرد برای رهبری، در فهرست پذیرش دانش آموزان ما در کالج نقش دارد.

در مدرسه استوارت هال، مدرسه چیزی بیش از آنچه که در ذهن مردم وجود دارد، است، این موضوع در مورد زندگی دانش آموزی نیز صدق می کند. یادگیری فراتر از روزهای تحصیلی اتفاق می افتد. بهبود مهارت رهبری، برای درگیرکردن دانش آموز در هر سطحی از رهبری که آمادگی اش را داشته باشد، فراتر از نقش های سنتی ارشدیت در نظر گرفته شده است. دوستی های مادام العمر، ورای تقسیم بندی های کلاس، پایه تحصیلی یا روزانه/شبانه روزی بودن دانش آموزان شکل می گیرد. دانش آموزان، فراتر از تجربیات معمول خود، با رویارویی با چیزهای جدید در برنامه آموزشی مشترک ما تجربه کسب می کنند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست