logo
Stuart Hall School
9
عالی 0 دیدگاه
پایه تحصیلی 8 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی USA Curriculum
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه از 15.875 دلار تا 19.675 دلار
شهریه شبانه روزی 60.475 دلار

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Stuart Hall آمریکا

مدرسه Stuart Hall آمریکا، یکی از قدیمی‌ترین مدارس کشور آمریکا است و جزء مدارس وابسته به کلیسای اسقفی در این کشور محسوب می‌شود. این مدرسه در ایالت ویرجینیا شهر استنتون واقع شده و تحصیل در آن به صورت شبانه‌روزی، مختلط و در پایه هشتم تا دوازدهم است. در طول برنامه آموزشی مهارتی مدرسه ما، دانش‌آموزان مهارت‌های مورد نیاز برای زندگی در دبیرستان و پس از آن را کسب خواهند نمود. برنامه آموزشی مدرسه Stuart Hall آمریکا، با تمرکز بر مهارت‌های اصلی رفاه و بهزیستی، تفکر انتقادی، خلاقیت، شهروندی، مشارکت و ارتباطات، برای پرورش دانش‌آموزان خلاق و کنجکاو که آماده پذیرش انواع مشارکت‌های مداوم در جامعه‌شان هستند، طراحی و اجرا می‌شود.

رویکردهای آموزشی مبتنی بر پروژه و مبتنی بر مکان مدرسه Stuart Hall آمریکا به پرورش دانش‌آموزان مستقل، باانگیزه، انعطاف‌پذیر و خودمحور می‌پردازد. تمرکز جامع‌نگر ما رفاه فیزیکی، اجتماعی و احساسی دانش‌آموزان را نیز تقویت خواهد نمود. خارج از کلاس درس، دانش‌آموزان می‌توانند در شهر کوچک و امن استنتون، از فعالیت‌های پربار هنری، تاریخی و بازدید از مکان‌هایی مانند دره شناندوه (Shenandoah Valley) لذت ببرند.

چه در کلاس‌های درسی کوچک ما که بر روی آموزش پروژه‌محور تاکید دارد، یا در ساختارهای حمایتی مدرسه، دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل از مدرسه استوارت هال می‌توانند در کالج و طول زندگی‌شان پیشرفت کنند. در دنیای امروز، موفقیت به تنهایی کافی نیست. دانش‌آموزان باید از همه توان و ظرفیت‌شان استفاده کنند. افسران پذیرش در مدارس برتر معتقدند که قدرت برنامه آموزشی ما و فرصت‌های منحصربفرد برای رهبری، در فهرست پذیرش دانش‌آموزان ما در کالج نقش دارد.

در مدرسه Stuart Hall آمریکا، مدرسه چیزی بیش از آنچه که در ذهن مردم وجود دارد، است، این موضوع در مورد زندگی دانش‌آموزی نیز صدق می‌کند. یادگیری فراتر از روزهای تحصیلی اتفاق می‌افتد. بهبود مهارت رهبری، برای درگیرکردن دانش‌آموز در هر سطحی از رهبری که آمادگی‌اش را داشته باشد، فراتر از نقش‌های سنتی ارشدیت در نظر گرفته شده است. دوستی‌های مادام‌العمر، ورای تقسیم‌بندی‌های کلاس، پایه تحصیلی یا روزانه/ شبانه‌روزی بودن دانش‌آموزان شکل می‌گیرد. دانش‌آموزان، فراتر از تجربیات معمول خود، با رویارویی با چیزهای جدید در برنامه آموزشی مشترک ما تجربه کسب می‌کنند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study