logo
برنامه Nano Camp
imgFlag
محل برگزاری و اسکان: ورسوآ
برنامه های آموزشی:
تاریخ برگزاری: 27 ژوئن تا 15 جولای 2022
گروه سنی: 4 تا 7 ساله
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school

مدرسه تابستانی کودکان

در کمپ تابستانی کودکان، دانش‌آموزان در محیطی بسیار زیبا و در نزدیکی دریاچه لمان، فعالیت‌های متعدد سرگرم کننده و آموزشی انجام می‌دهند.

در این مدرسه تابستانی، شرکت کنندگان می‌توانند به مدت یک تا سه هفته (به دلخواه خود)، از برنامه‌های این مدرسه تابستانی استفاده نمایند. هر هفته در این برنامه تابستانی، از یک تِم بخصوص و فعالیت‌های متنوع و متعدد تفریحی و گردشی تشکیل شده است. این مدرسه تابستانی یک مدرسه تابستانی روزانه (Day Summer School) است که در آن دانش‌آموزان در روزهای دوشنبه تا جمعه هر هفته بین ساعات 9 صبح تا 5 عصر در این برنامه‌های این کمپ تابستانی حضور یافته و سپس به نزد والد یا والدین خود می‌روند.

بنابراین، در این کمپ تابستانی، حتما باید حداقل یکی از والدین به همراه دانش‌آموز حضور داشته باشد. البته امکان حضور والدین در محل برگزاری کمپ تابستانی وجود ندارد و صرفا حضور والدین به منظور همراهی دانش‌آموز در روزهای تعطیل آخر هفته (شنبه و یکشنبه) و پس از اتمام برنامه‌های مدرسه تابستانی در هر روز است.

محل برگزاری کمپ تابستانی کودکان، در یک موقعیت بی‌نظیر قرار گرفته که از یک طرف در نزدیکی شهر بین‌المللی و پررونق ژنو و از طرف دیگر در منطقه‌ای مابین دریاچه لمان و کوهستان‌های اطراف آن قرار گرفته است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ