021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
برنامه Nano Camp
imgFlag
محل برگزاری و اسکان: ورسوآ
برنامه های آموزشی:
تاریخ برگزاری: 27 ژوئن تا 15 جولای 2022
گروه سنی: 4 تا 7 ساله
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school

مدرسه آموزشی-تفریحی تابستانی سوئیس

دانش‌آموزان در محیطی بسیار زیبا در کمپ تابستانی کودکان کالج لمان و در نزدیکی دریاچه‌ای به همین نام، فعالیت‌های متعدد سرگرم کننده و آموزشی انجام می‌دهند.

در این مدرسه تابستانی کالج لمان، شرکت کنندگان می‌توانند برنامه تابستانی خود را مطابق سلیقه و علاقمندی خود تنظیم نمایند. به عبارت دیگر، دانش‌آموزان از میان موضوعات مختلف علمی و فعالیت‌های ورزشی متنوع تدارک دیده‌شده توسط مدرسه لمان، فعالیت‌های مورد علاقه خود را برای مدت زمان حضور خود، انتخاب می‌نمایند.

مدرسه لمان در یک موقعیت بی‌نظیر قرار گرفته است، یعنی از یک طرف در نزدیکی شهر بین‌المللی و پررونق ژنو و از طرف دیگر در منطقه‌ای مابین دریاچه لمان و کوهستان‌های اطراف آن قرار گرفته است. دانش‌آموزان در کلاس‌های درسی موضوعات بسیار جذاب و متفاوتی نظیر رباتیک، تکنولوژی‌های جدید، اصول ایجاد استارت‌آپ‌ها و همچنین چگونگی تبدیل‌شدن به یک فرد پیشرو در دنیای پرچالش کنونی را می‌توانند تجربه نمایند. آنها همچنین می‌توانند مهارت خود در زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارتقا دهند، تجربه انجام سخنرانی در جمع‌های عمومی را داشته باشند، مهارت‌های هنری خود را بهبود بخشند و اصول مقدماتی فیلم‌سازی را تجربه نمایند.

فعالیت‌های متنوع دیگر نظیر کوهپیمایی، تیراندازی با کمان، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، قایق‌سواری، اسب‌دوانی، قایق‌سواری با قایق‌های بادبانی، گلف و موارد متعدد دیگر نیز در دسترس دانش‌آموزان است. دانش‌آموزان توسط معلمین با تجربه و مستعد آموزش می‌بینند، وعده‌های غذایی کامل و مغذی میل می‌نمایند و در ویلاهایی که در داخل فضای مدرسه قرارداد، اسکان می‌یابند.

برنامه Nano Camp

به نانو کمپ ملحق شوید و از یک هفته فعالیت‌های متنوع و سرگرم‌کننده لذت ببرید. هر هفته دارای موضوعی جدید و روزهای گردش متفاوت است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ