logo
Summer Camp
imgFlag
محل برگزاری و اسکان: ورسوآ
برنامه های آموزشی:
تاریخ برگزاری: 2 جولای تا 20 آگوست 2023
گروه سنی: 8 تا 18 ساله
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school

کمپ تابستانی ژنو

دانش‌آموزان رده سنی 8 تا 18 سال در محیطی بسیار زیبا در مدرسه تابستانی ژنو و در نزدیکی دریاچه‌ لمان، فعالیت‌های متعدد سرگرم‌کننده و آموزشی انجام می‌دهند.

در این مدرسه تابستانی، شرکت‌کنندگان می‌توانند برنامه تابستانی خود را مطابق سلیقه و علاقمندی خود تنظیم نمایند. به عبارت دیگر، دانش‌آموزان از میان موضوعات مختلف علمی و فعالیت‌های ورزشی متنوع تدارک دیده‌شده توسط این مدرسه، فعالیت‌های مورد علاقه خود را برای مدت زمان حضور خود، انتخاب می‌نمایند.

کمپ تابستانی ژنو در یک موقعیت بی‌نظیر قرار گرفته است، یعنی از یک طرف در نزدیکی شهر بین‌المللی ژنو و از طرف دیگر در منطقه‌ای بین دریاچه لمان و کوهستان‌های اطراف آن قرار گرفته است. دانش‌آموزان در کلاس‌های درسی موضوعات بسیار جذاب و متفاوتی نظیر رباتیک، تکنولوژی‌های جدید، اصول ایجاد استارت‌آپ‌ها و همچنین چگونگی تبدیل‌شدن به یک فرد پیشرو در دنیای پرچالش کنونی را می‌توانند تجربه نمایند. آنها همچنین می‌توانند مهارت خود در زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارتقا دهند، تجربه انجام سخنرانی در جمع‌های عمومی را داشته باشند، مهارت‌های هنری خود را بهبود بخشند و اصول مقدماتی فیلم‌سازی را تجربه نمایند.

فعالیت‌های متنوع دیگر نظیر کوهپیمایی، تیراندازی با کمان، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، قایق‌سواری، اسب‌دوانی، قایق‌رانی با قایق‌های بادبانی، گلف و موارد متعدد دیگر نیز در دسترس دانش‌آموزان است. دانش‌آموزان در کمپ تابستانی ژنو توسط معلمین با تجربه و مستعد آموزش می‌بینند، وعده‌های غذایی کامل و مغذی میل می‌نمایند و در ویلاهایی که در داخل فضای مدرسه قرار دارد، اسکان می‌یابند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study