021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
دانشگاه های استرالیا

دانشگاه های استرالیا

تحصیل در دانشگاه های استرالیا

امکان شرکت در دوره های آموزش عالی به منظور دریافت مدرک بالاتر و ادامه تحصیل در دانشگاه های استرالیا فراهم است. انواع دوره آموزش عالی در کشور استرالیا عبارتند: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا.

ثبت نام در دوره کارشناسی دوگانه یا ترکیبی و دریافت دو مدرک کارشناسی در استرالیا بسیار متداول است. این موضوع بیشتر در رشته های هنر، بازرگانی، حقوق و ساینس رایج است.

برنامه آموزشی در مؤسسات آموزش عالی استرالیا دربرگیرنده طیف گوناگون و وسیعی از رشته های تحصیلی است؛ از علوم طبیعی گرفته تا مدیریت و بازرگانی، علوم انسانی تا مهندسی، حقوق تا علوم بهداشت و سلامت. مؤسسات آموزشی استرالیا، بویژه در رشته های مهندسی و تکنولوژی، پزشکی، علوم محیط زیست، حسابداری و مالی جزء دانشگاه های برتر جهان به شمار می آیند.

43 دانشگاه در استرالیا وجود دارد (40 دانشگاه استرالیایی، دو دانشگاه بین المللی و یک دانشگاه تخصصی خصوصی). علاوه بر دانشگاه ها، مؤسسات دیگری نیز دوره های آموزش عالی برای دانشجویان ارائه می دهند.

تضمین کیفیت

کشور استرالیا یک آژانس کیفیت و تنظیم مقررات ملی برای آموزش عالی دارد – آژانس استاندارد و کیفیت آموزش عالی (TEQSA). این مؤسسه، توسط دولت استرالیا و با هدف نظارت بر کیفیت و تنظیم قوانین برای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیر دانشگاهی در مقابل مجموعه ای از استانداردهای وضع شده توسط پنل استانداردهای آموزش عالی مستقل تشکیل شده است.

بعلاوه، مطابق با قانون مؤسسه خدمات آموزشی برای دانشجویان خارجی (ESOS) دانشجویان دارای حقوق زیر هستند:

موردی یافت نشد!
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ