021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
مدارس بین المللی

مدارس بین المللی

مدارس بین المللی در سراسر جهان، هر ساله پذیرای دانش‌آموزانی نخبه و پرتلاش از کشورهای گوناگون جهان هستند که با نگاهی هدفمند به آموزش‌های ارائه‌شده در مدرسه، مقدمات لازم برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های جهان را فراهم می‌کنند. این دانش‌آموزان و خانواده‌شان ضرورت بهره‌مندی از استانداردهای برتر آموزشی در مدارس بین المللی برای هموارساختن مسیر دریافت پذیرش در دانشگاه‌های معتبر جهان را به خوبی درک کرده اند. بعلاوه، دانش‌آموزان با حضور در اینگونه مدارس، فرصت تجربه و آشنایی با فرهنگ‌های متفاوت را بدست می‌آورند. همین موضوع، در آینده باعث سهولت سازگاری آنها با محیط‌های چندفرهنگی دانشگاهی و شغلی خواهد شد.

در هنگام جستجو در فهرست طویل مدارس بین المللی، یافتن مدرسه مناسب، با در نظرگرفتن امکانات اسکان شبانه‌روزی یا روزانه، میزان شهریه، ارائه مدارک بین‌المللی پذیرفته‌شده توسط دانشگاه‌های برتر جهان، زبان آموزش در مدرسه، جایگاه مدرسه در رتبه‌بندی مدارس برتر جهان و حتی چگونگی فرآیند اخذ ویزای توریستی و همراه برای والدین جهت دیدار با فرزندشان، فاکتورهای بسیار مهمی است که در هنگام تصمیم‌گیری در مورد کشور و مدرسه برای فرزندتان با دقت و وسواس زیادی مد نظر قرار دهید.

موسسه Saman Study، با سالها تجربه در اعزام دانش‌آموزان مستعد ایرانی به بهترین مدارس بین المللی و شبانه‌روزی در کشورهایی همچون سوئیس، انگلستان، کانادا و غیره، آماده ارائه خدمات مشاوره جهت انتخاب مدرسه بین المللی فرزندتان، اخذ پذیرش و دریافت ویزای دانش‌آموزی یا همراه به شما عزیزان است.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ