021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Universities of Canada

دانشگاه های کانادا

با انتخاب تحصیل در دانشگاه های کانادا، می توانید از فرصت برخورداری از تجربیات فرهنگی و طبیعی گوناگون – از پیست های اسکی در بریتیش کلمبیا گرفته تا علفزارهای استان مانتیوبا، در شهرهایی مانند تورنتو، مونترآل، ونکوور و کبک بعنوان یک شهر چندفرهنگی، دوستانه و سازگار با خارجی ها بهره مند شوید.

کشور کانادا در نیمه شمالی قاره آمریکای شمالی قرار گرفته و دارای زیبایی های طبیعی فراوانی است. کشورهای کمی در دنیا می توانند از لحاظ ثروت های طبیعی مانند جنگل، دریاچه و کوهستان و نیز تنوع چندفرهنگی با کانادا رقابت کنند. در اسناد رسمی و دولتی این کشور دو زبان انگلیسی و فرانسوی بطور همزمان استفاده می شوند، لذا کانادا بطور رسمی یک کشور دوزبانه محسوب می شود.

کانادا به کشوری با جمعیت کم (علیرغم آنکه دومین کشور بزرگ در جهان به شمار می آید، جمعیت آن از ایالت کالیفرنیا در آمریکا نیز کمتر است) و زمستان های سخت مشهور است. در بخش هایی از کانادا، زمین بیش از نیمی از سال با برف پوشانده شده است – البته احتمال پیداکردن دانشگاه کانادایی در این مناطق نیز بسیار کم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانشگاه های برتر کانادا، شهرهای دانشجویی محبوب و اطلاعات کاربردی در مورد شیوه اخذ پذیرش دانشگاهی، هزینه ها و ویزا بر روی تب های زیر کلیک کنید.