021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا

با انتخاب تحصیل در دانشگاه های کانادا، می توانید از فرصت برخورداری از تجربیات فرهنگی و طبیعی گوناگون – از پیست‌های اسکی در بریتیش کلمبیا گرفته تا علفزارهای استان مانیتوبا، در شهرهایی مانند تورنتو، مونترآل، ونکوور و کبک بعنوان یک شهر چندفرهنگی، دوستانه و سازگار با خارجی‌ها بهره‌مند شوید.

کشور کانادا در نیمه شمالی قاره آمریکای شمالی قرار گرفته و دارای زیبایی‌های طبیعی فراوانی است. کشورهای کمی در دنیا می‌توانند از لحاظ ثروت‌های طبیعی مانند جنگل، دریاچه و کوهستان و نیز تنوع چندفرهنگی با کانادا رقابت کنند. در اسناد رسمی و دولتی این کشور دو زبان انگلیسی و فرانسوی بطور همزمان استفاده می‌شوند، لذا کانادا بطور رسمی یک کشور دوزبانه محسوب می‌شود.

کانادا به کشوری با جمعیت کم (علیرغم آنکه دومین کشور بزرگ در جهان به شمار می‌آید، جمعیت آن از ایالت کالیفرنیا در آمریکا نیز کمتر است) و زمستان‌های سخت مشهور است. در بخش‌هایی از کانادا، زمین بیش از نیمی از سال با برف پوشانده شده است – البته احتمال پیداکردن دانشگاه کانادایی در این مناطق نیز بسیار کم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانشگاه‌های برتر کانادا، شهرهای دانشجویی محبوب و اطلاعات کاربردی در مورد شیوه اخذ پذیرش دانشگاهی، هزینه‌ها و ویزا بر روی تب‌های زیر کلیک کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ