logo

اخذ پذیرش تحصیلی

اخذ پذیرش تحصیلی و ادامه تحصیل در مدارس بین‌المللی و یا دانشگاه‌های خارجی، همواره یکی از بهترین و امن‌ترین روش‌های مهاجرت به حساب می‌آید. اما حتما قبول دارید که مهاجرت تحصیلی و موضوع ادامه تحصیل در خارج از کشور، به سادگی اخذ ویزای توریستی نیست و یکی از پیش‌نیازهای ضروری دریافت ویزای تحصیلی، اخذ پذیرش از یک مدرسه، کالج یا دانشگاه در کشور مقصد است. اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی، یک کار تخصصی است و نیاز به دانش و تجربه بسیار زیاد دارد؛ دانش در مورد مدارس و دانشگاه‌های خارج از کشور، شرایط و مدارک مورد نیاز برای صدور پذیرش برای متقاضی و موارد متعدد دیگر.

اخذ پذیرش تحصیلی و ارائه مشاوره تخصصی به دانش‌آموزان و دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور، از مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده در موسسه Saman Study محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانیم انتخاب کشور مقصد در مرحله اول و رشته تحصیلی مناسب با توجه به سوابق تحصیلی و اهداف شغلی متقاضی، بر روی نتیجه پرونده مهاجرتی و سرنوشت فرد تاثیر به‌سزایی دارد. از این رو، ضروری است تا با درنظرگرفتن تمامی فاکتورهای تاثیرگذار و بررسی دقیق فرصت‌های تحصیل و اشتغال در کشورهای مورد نظر، تصمیم مناسبی در خصوص آینده تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان گرفته شود

در موسسه Saman Study، در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از برترین مدارس و دانشگاه‌های دنیا، خدمات متعددی به انجام می‌رسد. در گام نخست، با انجام یک یا چند جلسه مشاوره، شرایط متقاضی از ابعاد مختلف (مانند شرایط تحصیلی و مالی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این جلسات مشاوره، علاوه بر شناسایی نیازهای متقاضی، در مورد اهداف و برنامه‌های آتی و هدف ایشان از مهاجرت تحصیلی نیز اطلاعات مفیدی جمع‌آوری می‌شود. پس از عقد قرارداد متقاضی با موسسه و بر پایه اطلاعات جمع‌آوری شده از بخش مشاوره تحصیلی، لیستی از گزینه‌های مناسب با شرایط متقاضی، به وی ارائه می‌شود.

پس از مشاوره مجدد و ذکر دلایل انتخاب گزینه‌های ارائه‌شده به متقاضی، گزینه‌های نهایی مورد نظر ایشان انتخاب شده و برای اخذ پذیرش اقدام خواهد شد. همکاران ما در موسسه Saman Study، با ارتباط تنگاتنگی که در خلال فرآیند پذیرش با متقاضی و خانواده وی دارند، تمام مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش را مهیا نموده و در سریع‌ترین زمان ممکن برای دریافت پذیرش اقدام خواهند نمود.

موسسه Saman Study، طی سالیان متمادی توانسته است با همکاری نزدیک با مجموعه‌ای از برترین مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ها در کشورهایی مانند کانادا، انگلستان، سوئیس، آلمان و مجارستان، عملکرد درخشانی در اعزام دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه ایرانی به این کشورها داشته باشد، که تعداد پرونده‌های موفق این مجموعه در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی، شاهدی بر این ادعاست.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study