logo

پذیرش تحصیلی

اخذ پذیرش تحصیلی و ادامه تحصیل در مدارس بین‌المللی و یا دانشگاه‌های خارجی، همواره یکی از بهترین و امن‌ترین روش‌های مهاجرت به حساب می‌آید. اما حتما قبول دارید که مهاجرت تحصیلی و موضوع ادامه تحصیل در خارج از کشور، به سادگی اخذ ویزای توریستی نیست و یکی از پیش‌نیازهای ضروری دریافت ویزای تحصیلی، اخذ پذیرش از یک مدرسه، کالج یا دانشگاه در کشور مقصد است. اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی، یک کار تخصصی است و نیاز به دانش و تجربه بسیار زیاد دارد؛ دانش در مورد مدارس و دانشگاه‌های خارج از کشور، شرایط و مدارک مورد نیاز برای صدور پذیرش برای متقاضی و موارد متعدد دیگر.

اخذ پذیرش تحصیلی و ارائه مشاوره تخصصی به دانش‌آموزان و دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور، از مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده در موسسه Saman Study محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانیم انتخاب کشور مقصد در مرحله اول و رشته تحصیلی مناسب با توجه به سوابق تحصیلی و اهداف شغلی متقاضی، بر روی نتیجه پرونده مهاجرتی و سرنوشت فرد تاثیر به‌سزایی دارد. از این رو، ضروری است تا با درنظرگرفتن فاکتورهای تاثیرگذار و بررسی دقیق فرصت‌های تحصیل و اشتغال در کشورهای مورد نظر، تصمیم مناسبی در خصوص آینده تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان گرفته شود.

در موسسه Saman Study، در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از برترین مدارس و دانشگاه‌های دنیا، خدمات متعددی به انجام می‌رسد. در گام نخست، با انجام یک یا چند جلسه مشاوره، شرایط متقاضی از ابعاد مختلف (مانند شرایط تحصیلی و مالی) مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این جلسات مشاوره، علاوه بر شناسایی نیازهای متقاضی، در مورد اهداف و برنامه‌های آتی و هدف ایشان از مهاجرت تحصیلی نیز اطلاعات مفیدی جمع‌آوری می‌شود. پس از عقد قرارداد متقاضی با موسسه و بر پایه اطلاعات جمع‌آوری‌شده از بخش مشاوره تحصیلی، لیستی از گزینه‌های مناسب با شرایط متقاضی، به وی ارائه می‌شود.

پس از مشاوره مجدد و ذکر دلایل انتخاب گزینه‌های ارائه‌شده به متقاضی، گزینه‌های نهایی مورد نظر ایشان انتخاب شده و برای اخذ پذیرش اقدام خواهد شد. همکاران ما در موسسه مهاجرتی سامان استادی، با ارتباط تنگاتنگی که در خلال فرآیند پذیرش با متقاضی و خانواده وی دارند، مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش را مهیا نموده و در سریع‌ترین زمان ممکن برای دریافت پذیرش اقدام خواهند نمود.

موسسه Saman Study، طی سالیان متمادی توانسته است با همکاری نزدیک با مجموعه‌ای از برترین مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ها در کشورهایی مانند کانادا، انگلستان، سوئیس، آلمان و امارات، عملکرد درخشانی در اعزام دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه ایرانی به این کشورها داشته باشد، که تعداد پرونده‌های موفق این مجموعه در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی، شاهدی بر این ادعاست.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. آلاله افرازنده 16 بهمن 1402

  سوال درخصوص پذیرش تحصیلی امارات

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 17 بهمن 1402

   سلام روز بخیر. لطفا با کارشناسان ما در موسسه Saman Study تماس بگیرید. در خصوص تحصیل در دبی راهنمایی‌تون می‌کنن. موفق باشید.

   پاسخ دادن

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study