logo
درباره ما

موسسه Saman Study

مهاجرت به کشور دیگر برای تحصیل و زندگی، یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین تصمیماتی است که فرد می‌تواند در طول زندگی خود اتخاذ کند. این تصمیم، تأثیر عمیقی که بر آینده و سرنوشت فرد دارد. علاوه بر این، فرآیند مهاجرت تحصیلی، فرآیندی پرهزینه است و هر تصمیم اشتباه، عواقب جبران‌ناپذیری برای متقاضی به همراه دارد.

داشتن اطلاعات دقیق، صحیح و به‌روز از طریق انتخاب یک مشاور تحصیلی دلسوز و متخصص که با همه فرازونشیب‌های این مسیر آشنایی کامل داشته باشد، یکی از اصلی‌ترین نیازهای متقاضیان تحصیل در خارج کشور است.

همه تلاش همکاران ما در موسسه مهاجرتی Saman Study، بر این موضوع متمرکز است که از طریق ارائه اطلاعات دقیق، به‌روز و جامع، فضایی مبتنی بر صداقت و شفافیت برای علاقمندان به تحصیل در کشورهای کانادا، انگلستان، آلمان، سوئیس و امارات، ایجاد نمایند و به آنها کمک کنند که متناسب با شرایط‌شان بهترین تصمیم را بگیرند.

15

کشور تحت پوشش

850

دانشجوی اعزام شده

10

سابقه فعالیت

AboutUs

ویژگی های متمایز خدمات ما

مناسب‌ترین مسیر

موسسه Saman Study از طریق ایجاد ارتباطات گسترده با مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ها در کشورهای حوزه فعالیت خود، گستره وسیعی از این مراکز آموزشی را جهت انتخاب بهترین گزینه، متناسب با شرایط هر متقاضی در اختیار وی قرار خواهد داد.

ایمن‌ترین مسیر

اولویت اصلی موسسه Saman Study، ارائه اطلاعات جامع، شفاف و صادقانه و در نظر گرفتن اولویت‌های متقاضی است. از این جهت، کلیه اطلاعات مورد نیاز در مراحل مختلف مهاجرت تحصیلی در کمال صداقت و شفافیت در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

سریع‌ترین مسیر

ارائه تمام خدمات مورد نیاز در فرآیند مهاجرت تحصیلی از مشاوره، اخذ پذیرش، ویزای تحصیلی و واریز شهریه تا تنظیم برنامه سفر به کشور مقصد و همچنین حمایت و پشتیبانی متقاضیان در زمان تحصیل و اقامت در کشور مقصد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در ارتباط باشید

021-22879322

مأموریت موسسه Saman Study

موسسه اعزام دانش‌آموز و دانشجوی سامان استادی، با فراهم‌آوردن اطلاعات جامع، شفاف و صادقانه در خصوص مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های بین‌المللی در کشورهای کانادا، انگلستان، سوئیس، آلمان و امارات، به همراه ارائه همه خدمات مورد نیاز در مسیر مهاجرت تحصیلی، فرآیند تصمیم‌گیری در این زمینه را برای متقاضیان و خانواده‌های آنها آسان‌تر نموده و ایمن‌ترین و سریع‌ترین مسیر را پیش روی آنها قرار می‌دهد.

چشم‌‌انداز موسسه Saman Study

گروه مشاوران موسسه مهاجرتی سامان استادی، در نظر دارد از طریق ایجاد ارتباطات گسترده با موسسات و مراکز آموزشی در کشورهای کانادا، انگلستان، سوئیس، آلمان و امارات، پل ارتباطی مطمئنی را بین این مراکز آموزشی و گستره وسیعی از متقاضیان ادامه تحصیل ایجاد نماید.

About

حوزه های فعالیت موسسه SamanStudy

تحصیل در مدارس بین ‌المللی

برای تحصیل در پایه‌ های مختلف تحصیلی (از اول ابتدایی تا سال آخر متوسطه دوم)، بهترین، خاص‌ ترین و باکیفیت ‌ترین مدارس بین‌ المللی (روزانه و شبانه‌روزی) را در کشورهای کانادا، انگلستان، سوئیس، آلمان، استرالیا و مجارستان به متقاضیان معرفی می‌نماییم تا از فرصت بی‌ نظیر تحصیل در محیط‌های بین‌ المللی برخوردار شوند.

تحصیل در کالج‌ ها و دانشگاه‌ های بین‌ المللی

با داشتن ارتباطات گسترده با بهترین کالج‌ها و دانشگاه‌ها در کشورهای کانادا، انگلستان، آلمان، استرالیا و مجارستان، آماده‌ایم تا بسته به شرایط هر فرد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی وی را به انجام برسانیم.

تحصیل در مدارس تابستانی بین ‌المللی

با تکیه بر سال‌ها تجربه در همراهی دانش‌آموزان در مدارس تابستانی برون‌مرزی و برخورداری از همکاران متخصص و آموزش دیده، فرصت شرکت در برنامه‌های آموزشی-تفریحی تابستانی در کشورهای سوئیس، کانادا، انگلستان و آلمان را برای علاقمندان ایجاد نموده‌ایم.

همکاران ما

اهداف موسسه Saman Study

ما در موسسه مهاجرتی Saman Study، جهت کمک به توسعه علمی کشور به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود اهدافی را در جهت مأموریت‌ها و چشم‌انداز خود مد نظر داریم که عبارتند از:

ایجاد بستر مناسب برای برقراری ارتباط علمی بیشتر با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشورهای حوزه فعالیت موسسه

کمک به یافتن بورسیه تحصیلی مناسب برای دانشجویان مستعد و علاقمند به تحصیل در خارج از کشور در مقاطع تحصیلات تکمیلی

کمک به تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور

برقراری ارتباط با معتبرترین و باکیفیت‌ترین مراکز آموزشی در کشورهای حوزه فعالیت موسسه

فراهم‌آوردن فضایی امن برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور از طریق ارائه اطلاعات شفاف، دقیق و به‌روز

مشاوره‌های تخصصی، راهنمایی و ارائه بهترین پیشنهادات به متقاضیان متناسب با شرایط آنها

کمک و همراهی متقاضیان در طول مسیر مهاجرت تحصیلی آنها، از ابتدا تا دوران تحصیل و اقامت آنها در کشور مقصد

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study