logo

مدارس زمستانی سوئیس

سوئیس، در قلب رشته کوه‌های آلپ قرار گرفته و کوهستان‌هایی چشم‌نواز، یخچال‌های طبیعی بزرگ و مرتفع‌ترین قله قاره اروپا را در خود جای داده است. این کشور اروپایی، به دلیل مهمان‌نوازی، امکانات وسیع و فرهنگ غنی از شهرت زیادی برخوردار است. این ویژگی‌ها در کمپ‌ها و مدارس زمستانی این کشور هم به چشم می‌خورند. کمپ‌های زمستانی سوئیس در بهترین تفریح‌گاه‌های زمستانی و پیست‌های اسکی جهان در این کشور برگزار می‌شوند و امکان یادگیری اصولی اسکی یا اسنوبورد را در کنار لذت‌بردن از فعالیت‌های مختلف گردشی و تفریحی، برای علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی فراهم می‌آورند.

دانش‌آموزانی که در کمپ‌های زمستانی سوئیس شرکت می‌کنند، می‌توانند از طبیعت زیبای کوه‌های آلپ سوئیس در یک محیط امن لذت ببرند و دوستانی صمیمی از سراسر جهان بیابند. در پیست‌های اسکی سوئیس، حدودا 5 – 6 ماه (از اواسط آذر تا اواسط اردیبهشت)، امکان اسکی وجود دارد. بنابراین، در طول این مدت کمپ‌های زمستانی در سوئیس برگزار می‌شوند. ولی هر فرد می‌تواند مدت زمان حضور خود در این کمپ‌های آموزشی-تفریحی را به دلخواه خود انتخاب کند.

برگزاری کمپ زمستانی در کشور زیبای سوئیس، یکی از خدمات جدید موسسه مهاجرتی Saman Study است که مانند کمپ‌های تابستانی در برگیرنده کلیه مراحل سفر، شامل ثبت نام در کمپ زمستانی، اخذ ویزا و هماهنگی سفر و خرید بلیت هواپیما است.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study