logo

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا چیست؟

ویزای توریستی یا موقت کانادا مجوزی است با زمان محدود و مشخص (6 ماه یا کمتر) که اجازه ورود و اقامت کوتاه‌مدت به توریست را می‌دهد و گردشگر می‌تواند با رعایت قوانین تعریف‌شده در کانادا در زمان مشخص‌شده اقامت داشته باشد. در ویزای موقت یا توریستی کانادا، زمان ورود، مدت اقامت گردشگر و زمان خروج مسافر از کشور کانادا بصورت قانونی درج شده است.

هزینه ویزای توریستی کانادا

هزینه ثبت اطلاعات انگشت نگاری برای هر نفر 85 دلار است. این عدد برای هر خانواده 170 دلار کانادا محاسبه می‌شود. زمانی که شما مرحله بایومتریک را انجام می‌دهید، اطلاعات انگشت‌نگاری شما تا 10 سال اعتبار دارد و فقط لازم است هر 10 سال یک بار این هزینه را پرداخت کنید. افراد زیر 14 سال و افرادی که 80 سال یا بیشتر دارند، نیازی نیست اثر انگشت خود را ثبت کنند.

به طور کلی، هزینه پیکاپ گذرنامه برای ویزای توریستی کانادا معمولا حدود 750 هزار تومان تا یک میلیون تومان است. این هزینه به کشوری که برای پیکاپ انتخاب می‌کنید بستگی دارد.

هزینه اپلیکیشن فی برای هر سه نوع ویزای موقت کانادا تفاوتی ندارد. یعنی فرقی نمی‌کند که ویزای یک بار ورود بگیرید، مالتیپل، یا سوپر ویزا. در هر صورت، باید هزینه‌ای به مبلغ 100 دلار کانادا پرداخت کنید.

هزینه برای افراد بزرگسال

هزینه درخواست ویزای توریستی برای افراد بزرگسال مبلغ 100 دلار کانادا خواهد بود.

هزینه برای کودکان زیر 14 سال

هزینه درخواست ویزا برای کودکان زیر 14 سال، به همراه خانواده محاسبه می‌شود. در شرایطی که به صورت خانوادگی برای ویزای توریستی درخواست می‌دهید، در صورتی که 5 نفر و یا بیشتر باشید، هزینه به ‌طور کل مبلغ 500 دلار خواهد بود.

هزینه تمدید ویزای توریستی کانادا

هزینه تمدید ویزای توریستی کانادا به ازای هر نفر مبلغ 100 دلار کانادا خواهد بود.

شرایط ویزای توریستی کانادا

شرایط لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا عبارت‌اند از:

سایر شرایطی که آفسیر سفارت برای صدور ویزای توریستی کانادا مورد بررسی قرار می‌دهد عبارتند از: هدف فرد از سفر به کانادا (برنامه مشخص و دقیق فرد از سفر)، مدت زمان اقامت وی در کانادا، پیوندهایی که فرد در کانادا دارد (آیا دعوتنامه دارد و در صورت داشتن دعوتنامه، افراد مقیم در کانادا چه جایگاهی در این کشور دارند؟)، همچنین در کشور مبدا خود چه وابستگی‌هایی دارد (tie)، جایگاه اجتماعی فرد در کشور مبدا خود.

مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

برای سفر به کانادا با هدف گردشگری ویزای توریستی مالتیپل به شما تعلق می‌گیرد و برای اخذ آن باید مدارک زیر را تهیه کنید:

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا برای دیدن اعضای خانواده

برای گرفتن سوپر ویزای کانادا، علاوه بر مواردی که برای ویزای توریستی مالتیپل ارائه می‌دهید، مدارک زیر را نیز باید آماده کنید:

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا برای تولد فرزند

اگر می‌خواهید برای به دنیا آوردن فرزند خود به کانادا بروید، علاوه بر مدارک اجباری و مورد نیاز برای توریستی باید مدارک زیر را نیز ارائه دهید:

توجه کنید که تمام مدارک شما باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شوند.

شرایط و روش‌های تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا

تغییر ویزای ویزیتور به ویزای کاری در داخل کانادا امکان‌پذیر است و برای انجام این کار لازم نیست کشور را ترک کنید. این بدان معناست که شما می‌توانید به عنوان یک بازدیدکننده و گردشگر به کانادا بیایید و با تغییر وضعیت ویزای خود از ویزای توریستی به ویزای کار در داخل کانادا به طور قانونی در کانادا اقامت بگیرید و کار کنید.

شرایط و روش‌های تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی در کانادا

شرایط و روش‌های تبدیل ویزای توریستی به ویزای تحصیلی کانادا از داخل و خارج کانادا امکان‌پذیر است. شما با ویزای توریستی می‌توانید در یکی از موسسات آموزشی معتبر در کانادا پذیرش گرفته و بعد از ثبت نام درخواست تغییر ویزای توریستی به تحصیلی خود را در اداره مهاجرت کانادا ثبت کنید. در این روند شما موفق به تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی کانادا خواهید شد اما برای داشتن استادی پرمیت و بررسی پیشینه شما به عنوان یک خارجی، این پروسه از داخل کانادا پیچیده و طولانی خواهد بود. از این رو برای تسریع این روند، بهتر است کانادا را ترک کرده و از کشور خود درخواست استادی پرمیت بدهید.

دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

درخواست ویزای توریستی کانادا ممکن است به دلایل مختلفی رد شود. این دلایل عبارتند از:

 1. ارائه اطلاعات نادرست یا ناقص: در صورتی که درخواست ویزای توریستی کانادا شما حاوی اطلاعات نادرست یا ناقص باشد، ممکن است این درخواست توسط مقام‌های مربوطه رد شود.
 2. عدم اثبات تمکن مالی برای تأمین هزینه‌های سفر و اقامت در کانادا: برای درخواست ویزای توریستی کانادا، شما باید قادر به اثبات قابلیت مالی خود برای تأمین هزینه‌های سفر و اقامت در کانادا باشید، در غیر این صورت درخواست شما رد خواهد شد.
 3. عدم ارائه مدارک مورد نیاز: برای درخواست ویزای توریستی کانادا، شما باید مدارک و مستندات مورد نیاز را ارائه کنید، اگر این مدارک ناقص باشند یا اصلا ارائه نشوند، درخواست شما قابل قبول نخواهد بود.
 4. سوء پیشینه و سابقه کیفری: در صورتی که سابقه کیفری در کشور خود یا در کشورهای دیگر داشته باشید، درخواست ویزای توریستی کانادا شما است رد می‌شود.
 5. عدم ارائه دلایل قانع‌کننده برای بازگشت به کشور مبدأ: شما باید دلایل قانع‌کننده‌ای برای بازگشت به کشور مبدأ پس از پایان اعتبار ویزای توریستی خود ارائه کنید، در غیر این صورت، درخواست شما ممکن است رد شود.
 6. ارائه اطلاعات و مدارک جعلی یا تقلبی: ارائه اطلاعات و مدارک جعلی یا تقلبی در درخواست ویزای توریستی کانادا، بدین معناست که شما قصد فریب مقامات مربوطه را داشته‌اید و این باعث می‌شود درخواست ویزای شما رد شود.
 7. نشانه‌های احتمال اقامت غیر قانونی در کانادا: اگر مقامات مربوطه مشکوک به این باشند که شما بعد از ورود به کانادا تمایل به اقامت غیر قانونی در این کشور دارید، درخواست ویزای توریستی شما رد خواهد شد.

اقدامات پس از ریجکتی ویزای توریستی کانادا

در صورتی که درخواست ویزای توریستی کانادا شما رد شده است، ابتدا باید علت ردشدن درخواست را بدانید. سپس باید بررسی کنید که آیا می‌توانید از دیگر انواع ویزاها برای ورود به کانادا استفاده کنید یا خیر؟ همچنین، در صورتی که علت رد درخواست مربوط به اطلاعات ارائه شده توسط شما باشد، می‌توانید درخواست جدید با اصلاح اطلاعات خود ارسال کنید. در صورتی که رد درخواست مربوط به عدم صلاحیت شما برای دریافت ویزای توریستی باشد، باید ابتدا مشکلات خود را حل کرده و سپس درخواست جدید خود را ارسال کنید. همچنین، در صورتی که تمایل به اقامت در کانادا دارید، می‌توانید برای دریافت ویزای دیگری مانند ویزای تحصیلی یا کاری، اقدام کنید.

تمکن مالی ویزای توریستی کانادا

تمکن مالی و داشتن پول کافی برای اقامت یکی از مهم‌ترین مواردی است که در تصمیم سفارت و افسر مهاجرت تاثیر می‌گذارد. برای گرفتن ویزای توریستی کانادا باید نشان دهید که از پس هزینه‌های بلیت رفت و برگشت، فعالیت‌های گردشگری، خوراک، هتل و محل اسکان و … برمی‌آیید.

یکی از مدارک مهم برای اثبات تمکن مالی گردش حساب 4 تا 6 ماه گذشته است. در واقع، هر فرد برای گرفتن ویزا به 12960 دلار کانادا احتیاج دارد. این رقم برای یک خانواده دو نفره به 16135 دلار، سه نفره 19836 دلار و خانواده چهار نفره 24083 دلار تبدیل می‌شود.

مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا

این مورد نیز به نوع ویزای شما بستگی دارد. ویزای سینگل کانادا که با آن فقط یک بار اجازه ورود به کانادا را دارید، 6 ماه اعتبار دارد و بعد منقضی می‌شود. در حالی که ویزای مالتیپل یا چند بار ورود تا 10 سال اعتبار داشته و در این مدت شما می‌توانید هر چند بار که بخواهید به کانادا سفر کنید و هر بار تا 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشید. البته به این نکته توجه کنید که اگر اعتبار پاسپورت شما زودتر تمام شود، اعتبار ویزای شما نیز به اتمام می‌رسد.

پاسپورت ایرانی تا 5 سال اعتبار دارد. به همین دلیل، تاریخ انقضای ویزای توریستی کانادا برای افرادی که گذرنامه ایرانی دارند، 5 سال است.

شرایط تمدید ویزای توریستی کانادا

از داخل کانادا

ویزای توریستی، اعم از یکبار ورود یا چند بار ورود، به شما این امکان را می‌دهد که به صورت قانونی حداکثر تا شش ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشید. با تمام شدن این مدت 6 ماهه باید کانادا را ترک کنید. اگر قصد دارید زمان بیشتری را در این کشور بگذرانید، لازم است که ویزای خود را تمدید کنید. باید تا زمانی که ویزای شما هنوز معتبر است و حداقل 30 روز از انقضای آن باقی مانده، برای انجام این کار اقدام کنید و visitor record بگیرید.

از خارج کانادا

تمدید ویزای توریستی برای افراد خارج از کانادا که قصد بازدید از این کشور را دارند، امری مهم و حیاتی است. برای تمدید ویزای توریستی، باید به چند موضوع توجه کرد. اولین موضوع این است که باید از تاریخ انقضای ویزای فعلی خود آگاه باشید و در صورت نیاز به تمدید آن، به موقع اقدام کنید.

اطلاعات کاملی در مورد نحوه تمدید ویزای توریستی در سایت رسمی دولت کانادا در دسترس است. برای تمدید ویزا، باید مدارک و اطلاعات مورد نیاز را جمع‌آوری کرده و درخواست خود را به دفتر مهاجرت یا سفارت کانادا ارسال کنید.

بهتر است قبل از ارسال درخواست تمدید ویزا، با کمک یک وکیل مهاجرت، مطمئن شوید که تمامی مدارک و اطلاعات مورد نیاز را به درستی تهیه کرده‌اید. با این کار، احتمال رد درخواست تمدید ویزا کاهش پیدا می‌کند و شما می‌توانید با آرامش بیشتری از بازدید خود از کانادا لذت ببرید.

از آنجایی که فرآیند تمدید ویزای توریستی ممکن است زمان‌بر باشد، بهتر است به موقع برنامه‌ریزی کنید و پیش از اتمام مدت ویزای خود، درخواست تمدید را ارسال کنید.

مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا

مدت زمانی که نیاز است تا روادید شما صادر شود به دو مورد بستگی دارد:

 1. تعداد درخواست‌ها برای ویزای کانادا
 2. شرایط سیاسی جهان

معمولا با توجه به این شرایط، صدور ویزای توریستی کانادا از چند روز تا چند ماه طول می‌کشد تا ویزای توریستی شما صادر شود. در شرایط خاص، به عنوان مثال زمانی که تعداد درخواست‌ها بسیار بالاست، ممکن است صدور ویزا تا 6 ماه نیز به طول بیانجامد. همچنین، ناقص‌بودن اطلاعاتی که ارائه کرده‌اید باعث می‌شود روند دریافت ویزای شما طولانی‌تر شود.

انواع ویزای توریستی کانادا

انواع ویزای توریستی کانادا

 1. ویزای یکبار ورود یا single entry
 2. ویزای چندبار ورود یا مولتی یا multiple entry
 3. ویزای سوپر یا سوپر ویزای کانادا

ویزای یکبار ورود یا سینگل: ویزای یکبار ورود به شما اجازه می‌دهد تنها یک بار به کانادا سفر کنید. با گرفتن این ویزا، پس از خروج از کانادا اگر تصمیم گرفتید دوباره به کانادا سفر کنید، به ویزای جدید نیاز خواهید داشت.

ویزای چند بار ورود یا مالتیپل: ویزای چند بار ورود تا زمانی که اعتبار داشته باشد، به شما این امکان را می‌دهد که هر چند بار که بخواهید به کانادا سفر کنید و هر بار به مدت شش ماه در کانادا بمانید. ویزای مالتیپل معمولا تا 10 سال یا یک ماه قبل از انقضای پاسپورت شما معتبر خواهد بود.

سوپر ویزا: سوپر ویزا به والدین و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها این امکان را می‌دهد که به کانادا سفر کرده و به دیدن فرزندان یا نوه‌‌های خود بروند. با سوپر ویزای کانادا می‌توانید در هر ورود تا 5 سال در این کشور بمانید. برای گرفتن این نوع ویزا باید دعوت‌نامه و بیمه درمانی معتبر داشته باشید.

مزایای ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا مزایای متنوعی دارد. کانادا دارای طبیعت بی‌نظیر و زیبایی است که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. با آبشارها و جنگل‌های سرسبز در کنار موزه‌های فرهنگی، کانادا برای هر سلیقه‌ای چیزی برای ارائه دارد. اما در کنار لذت‌بردن از زیبایی‌های طبیعی، ویزای توریستی کانادا مزایای دیگری نیز دارد.

با داشتن ویزای توریستی، شما می‌توانید در زمان اقامت خود در این کشور به دنبال کار گشته و در صورت پیداکردن کارفرما و قرارداد کاری ویزای خود را به کاری تغییر دهید. البته در دو سال گذشته، کانادا فرصتی را برای ایرانیان که با ویزای توریستی وارد این کشور می‌شوند فراهم کرده است که می‌توانند ویزای توریستی خود را به اوپن ورک پرمیت تغییر دهند، به این معنی که بدون کارفرما و قرارداد کاری می‌توانند مجوز کار داشته و در هر سازمان و شهری مشغول به کار شوند.

همچنین با داشتن ویزای توریستی، می‌توانید در دوره‌هایی که طول مدت آنها 6 ماه و یا کمتر است، شرکت کنید؛ و یا در صورتی که والدی باشید که فرزند شما در کانادا مشغول به تحصیل است، او را همراهی کنید.

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه زمانی فراهم خواهد بود که یکی از اعضای خانواده، دوستان و یا بستگان شما در کانادا اقامت دائم و یا شهروندی داشته باشند. در این شرایط با داشتن دعوتنامه و تمکن مالی مورد نیاز می‌توانید برای درخواست ویزای توریستی کانادا اقدام نمایید.

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه

برای اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه، شما باید مدارک مورد نیاز سفارت را در کامل‌ترین حالت ارائه کنید. در این شرایط، داشتن سابقه سفر به خصوص در حوزه شنگن برای فرد درخواست دهنده بسیار مفید و کمک‌کننده خواهد بود. همچنین داشتن تمکن مالی و گردش حساب بانکی جهت پوشش هزینه‌های سفر به کانادا از ضروریات دریافت ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه است.

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا برای اعضای خانواده

همسر

از مزایای مهاجرت تحصیلی و کاری به کشور کانادا این است که این کشور شرایط را به نحوی مهیا می‌کند که شما بتوانید به همراه همسر خود به این کشور مهاجرت و کار کنید. در صورت دریافت ویزای تحصیلی و یا کاری، شما می‌توانید برای ویزای همراه هم به صورت همزمان و هم به طور جداگانه اقدام نمایید. همچنین همراه شما بعد از رسیدن به کانادا اجازه کار خواهد داشت. باید توجه داشته باشید که هنگام درخواست برای ویزای همسر کانادا، می توانید درخواست برای Open work permit نیز داشته باشید.

اما زمانی که در کانادا اقامت دائم داشته باشید و یا شهروند کانادا باشید، می‌توانید با برنامه اسپانسرشیپ، همسر خود را با ضمانت توانایی حمایت مالی وی، به کانادا دعوت کنید.

والدین

والدین در شرایطی که فرزند زیر سن قانونی در کانادا داشته باشند که در حال تحصیل است، می‌توانند درخواست ویزای توریستی برای همراهی فرزند خود در کانادا بدهند و در طول تحصیل فرزند خود در این کشور زندگی کنند.

در صورتی که دانشجویی در کانادا در حال تحصیل در دانشگاه باشد و اقامت موقت تحصیلی داشته باشد، می‌تواند برای والدین خود درخواست ویزای ویزیتوری کانادا بدهد و آنها را به مدت مشخصی به کانادا دعوت کند.

اما در صورتی که به عنوان دانشجو و یا شاغل در کانادا، دارای اقامت دائم (PR) و یا شهروندی کانادا باشید، می توانید از طریق سوپر ویزا والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را به کانادا دعوت کنید تا به شما بپیوندند. این ویزا به مدت 10 سال به والدین شما اجازه می دهد تا به کانادا در رفت و آمد باشند و با یک ورود تا 5 سال در کانادا بمانند.

فرزند

افراد زیر 18 سال نیز برای ورود به کانادا باید شرایط مشابه هر توریست دیگری را داشته باشند و ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند. اما مدارک مورد نیاز افراد زیر 18 سال برای ورود به کانادا در صورتی که به تنهایی سفر ‌کنند یا تنها با یکی از والدین خود همراه باشند، تغییر می‌کند و باید مدارک بیشتری ارائه شود.

اگر کودک به تنهایی سفر می‎کند:

اگر کودک خردسال فقط با یکی از والدین سفر می‎کند:

خواهر/برادر

افرادی که در کانادا دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا هستند، می‌توانند برای خواهر و یا برادر خود دعوتنامه ارسال کرده و برای ویزای توریستی آنها درخواست دهند. باید توجه داشته باشید که در صورت داشتن دعوتنامه نیز، افرادی که درخواست ویزای توریستی دارند باید تمکن مالی مورد نیاز برای مدت اقامت خود در کانادا داشته باشند و همچنین برگشت خود را به کشور نیز بعد از اتمام ویزا اثبات کنند.

قوانین ویزای توریستی کانادا

شرایط کار با ویزای توریستی کانادا

متاسفانه شرایط کار با ویزای توریستی کانادا فراهم نیست و افراد برای کار در این کشور باید ورک پرمیت و یا مجوز قانونی کار داشته باشند. از این رو هرگونه فعالیت کاری و تجاری در کانادا با ویزای توریستی ممنوع خواهد بود. اما با این حال افراد می‌توانند با پیداکردن کار در مدت زمان اقامت توریستی خود، ویزای خود را به کاری تغییر دهند.

البته در دو سال اخیر کشور کانادا شرایطی را برای افراد با ویزای توریستی فراهم کرده است که می‌توانند بعد از ورود به کانادا ویزای توریستی خود را به اوپن ورک پرمیت تبدیل کنند، به این معنی که بدون داشتن پیشنهاد و یا قرارداد کاری می‌توانند اجازه کار داشته باشند.

شرایط تحصیل با ویزای توریستی کانادا

با ویزای توریستی کانادا شرایط تحصیل در این کشور وجود ندارد و افراد برای تحصیل در کانادا لازم است ویزای تحصیلی داشته باشید. به این منظور باید از یک موسسه مورد تایید کانادا پذیرش داشته باشید تا بتوانند ویزای توریستی خود را به تحصیلی تغییر دهید. تنها دوره‌های آموزشی که می‌توانید با ویزای توریستی در آن شرکت کنید، دوره‌های کوتاه‌مدت 6 ماهه هستند.

خدمات سامان استادی در زمینه مهاجرت به کانادا

4.9/5 - (15 امتیاز)

70 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. نسیم محمدی 24 خرداد 1403

  سلام وقتتون بخیر. ما قصد داریم یک کشور خارجی رو برای تولد فرزندمون انتخاب کنیم.کانادا به جز فرزندمون به ما هم پاسپورت میده؟ چقدر طول میکشه ویزای توریستی کانادا بگیریم؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 26 خرداد 1403

   سلام روز بخیر.کانادا به فرزندتون پاسپورت میده ولی برای والدین مزیت خاصی نداره. مگر اینکه تصمیم بگیرید از قانون مهاجرت ایرانیان استفاده کنید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
 2. عبداللهی 31 اردیبهشت 1403

  سلام ببخشین ویزای توریستی با ویزای همراه فرق میکنه؟ پسرم کانادا درس میخونه میخوام برم ببینمش و اگه شد بمونم. میشه راهنمایی کنین؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 31 اردیبهشت 1403

   سلام دوست عزیز، وقتتون بخیر. ویزای همراه نوعی ویزای توریستی محسوب میشه که برای همراهی همسر یا والدین متقاضی اصلی که در کانادا مشغول به تحصیله صادر میشه. اگر فرزندتون زیر سن قانونیه می‌تونین ویزای همراه کانادا بگیرید و برای مدت زمان تحصیل ایشون، همراهیشون کنید. اگر قصدتون فقط بازدید از فرزندتون باشه ویزای توریستی دریافت می‌کنید. بهتون پیشنهاد می‌کنم برای بررسی دقیق‌تر وضعیت و جلوگیری از اپلای برای ویزای نامناسب با ما در موسسه مهاجرتی سامان استادی یک وقت مشاوره داشته باشید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  زهرا دهقانی 24 اردیبهشت 1403

  سلام. من با ویزای توریستی برای دیدار با خواهرم در کانادا هستم. می‌تونم ویزام رو تمدید کنم بیشتر بمونم؟ ممنون

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 24 اردیبهشت 1403

   سلام خانم دهقانی، وقت بخیر. بله با یک دلیل قانع‌کننده می‌تونین مدت اقامتتون رو تمدید کنین. توجه داشته باشید برای این کار، باید 2 ماه قبل از پایان اعتبار ویزای فعلی درخواست بدید و فقط یکبار می‌تونین با این طریق تمدید کنین. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  مروارید 01 اردیبهشت 1403

  با ویزای توریستی تا چندماه میشه توی کانادا موند؟ برای دوره زبان مناسبه؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 01 اردیبهشت 1403

   سلام مروارید عزیز، روز بخیر. بله با ویزای توریستی می‌تونین در دوره‌های کوتاه‌مدت زبان ثبت نام کنین و حتی دنبال کار بگردید. مدت اعتبار ویزا بستگی به لیبل ویزاتون داره و اگر اونجا چیزی درج نشده باشه، تا 6 ماه می‌تونین در خاک کانادا باشید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  رضا نامداری 14 فروردین 1403

  سلام. من برای تمکن مالی چه وقتی میتونم از بانک گواهی بگیرم؟ الان مبلغ خوبی توی حسابم دارم و فکر میکنم برای سفارت اوکیه

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 14 فروردین 1403

   سلام روز بخیر. با توجه به اینکه مدارک بانکی فقط تا 1ماه معتبر هستند، بهتره تاریخ اخذ گواهی با زمان سابمیت مدارک فاصله زیادی نداشته باشه. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  امیر غدیری 19 اسفند 1402

  سلام وقتتون بخیر. مبلغ تمکن با چه نرخ ارزی تعیین میشه؟ عددی که بانک میده معتبره دیگه؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 19 اسفند 1402

   سلام جناب غدیری عزیز، روزتون بخیر. اگر حسابتون ریالیه به نرخ اعلامی بانک اکتفا نکنید. ما توصیه می‌کنیم نرخ آزاد صرافی مد نظرتون باشه و بر اون اساس تمکن ارائه بدید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  شکوهمند 13 اسفند 1402

  سلام مهمه برای انگشت نگاری کدوم کشور بریم؟ برای ویزای توریستی خودم و فرزندم

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 14 اسفند 1402

   سلام جناب شکوهمند عزیز. خیر تفاوتی نداره به کدوم مرکز مراجعه کنید. در نهایت همه پاسپورت‌ها باید به ترکیه ارسال بشن و اونجا استیکر ویزا چسبونده میشه. ضمن اینکه فرزندتون اگر زیر 14 سال هستن نیازی به انگشت‌نگاری ندارن. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  پدرام مرندی 07 اسفند 1402

  با ویزای توریستی کانادا میشه کار کرد؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 07 اسفند 1402

   سلام پدرام عزیز. با ویزای توریستی کانادا شما اجازه کار ندارید ولی می‌تونید دنبال کار بگردید و بعد ویزاتونو به ورک پرمیت تغییر بدید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  اسماعیل قره باغی 02 اسفند 1402

  سلام روز بخیر. من هفته پیش ایمیل پاس ریکوئست برام اومده و تازه دیدمش. میخواستم بدونم چقدر وقت دارم پاسپورتمو بفرستم ترکیه و چقدر طول میکشه؟ سپاس

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 02 اسفند 1402

   سلام جناب قره باغی عزیز. شما از تاریخ ارسال ایمیل پاس ریکوئست 30 روز فرصت دارید تا پاسپورت رو برای چسبوندن لیبل ویزا ارسال کنید. می‌تونین از خدمات پیکاپ موسسات مهاجرتی استفاده کنید و حدودا 2 هفته یا بیشتر طول می‌کشه تا پاسپورت دارای استیکر ویزا به دستتون برسه. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  ابراهیم نویدی 24 بهمن 1402

  با ویزای توریستی میشه تو کانادا حساب باز کرد؟ نیاز دارم یه پولی رو مستقیم به حساب شخصیم در کانادا منتفل کنم. امکان پذیره؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 24 بهمن 1402

   سلام جناب نویدی عزیز. بله می‌تونین با ویزای توریستی وارد کانادا بشید و در بانک‌های این کشور حساب باز کنین. لطفا توجه داشته باشید بعضی از بانک‌ها مانند بانک‌های آمریکایی برای ایرانی‌ها حساب باز نمی‌کنند و بعضی بانک‌ها ممکنه مدت کوتاهی بعد از افتتاح حساب، تصمیم بگیرن حساب شما رو ببندن. در مورد بانکتون قبلا تحقیق کنید و اگر به اطلاعات بیشتر نیاز دارید حتما با کارشناس‌های ما در Saman Study تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  محمدرضا ابراهیمی 21 بهمن 1402

  سلام من ویزای توریستیم اومده و قصد دارم تبدیل به اجازه کار کنم. چقدر فرصت دارم برم کانادا؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 21 بهمن 1402

   سلام جناب ابراهیمی عزیز. طبق اعلام اداره مهاجرت کانادا، نهایتا تا 28 فوریه فرصت دارید درخواستتون رو ارائه بدید. پیشنهاد می‌کنم سریع‌تر تشریف ببرید کانادا و تا قبل از 28 فوریه درخواست تبدیل ویزای توریستی به اجازه کار رو ثبت کنید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  مونا ترابی 14 بهمن 1402

  سلام. یه سوالی دارم. من قبلا یک بار انگشت نگاری انجام دادم و ویزا گرفتم. میتونم برای ویزای امسالم از همون انگشت نگاری استفاده کنم؟ ممنونم

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 14 بهمن 1402

   سلام خانم ترابی عزیز، روزتون بخیر. بله. هر فرآیند انگشت‌نگاری تا 10 سال اعتبار داره و قابل استفاده است. توجه داشته باشید که ویزای توریستی جدید شما مطابق با مدت اعتبار انگشت‌نگاریتون صادر میشه و اگر بیشتر از 5 سال ازش گذشته، توصیه میشه برای اینکه بتونین ویزای توریستی 5ساله بگیرید، دوباره انگشت‌نگاری رو انجام بدید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  صابر 09 بهمن 1402

  سلام. من قصد دارم برای دیدن فرزندم به کانادا برم. ولی سابقه سفر خوبی ندارم. به نطرتون ویزام به مشکل می‌خوره؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 09 بهمن 1402

   سلام روز بخیر. سابقه سفر عمدتا برای تقویت پرونده درخواست ویزای توریستی مورد نیازه، که به آفیسر نشون بده شما قصدتون سفر توریستیه و به ایران برمی‌گردید. دلیل دیدار به فرزند در کانادا به همراه سایر tieهایی که اعلام می‌کنین به اندازه کافی برای آفیسر قانع‌کننده هست که شما حضورتون در کانادا موقته و قصد برگشت دارید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  مژگان 23 دی 1402

  سلام من برای دانشگاه پذیرش گرفتم می‌تونم فرزندمو با خودم ببرم و با ویزای تحصیلی اونحا مدرسه بره؟ هزینه تحصیلش چقدره تقریبا؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 23 دی 1402

   سلام روزتون بخیر. اگر یکی از والدین با ویزای کاری یا تحصیلی به کانادا مهاجرت کنند، همه فرزندان زیر 18 سال می‌تونن در مدارس دولتی کانادا تحصیل کنن و در اینصورت شهریه تحصیلشون مانند دانش‌آموزهای کانادایی رایگانه. مدارس خصوصی بر اساس پایه تحصیلی و نوع مدرسه شهریه‌شون متفاوته. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  شایان 17 دی 1402

  سلام. ویزای توریستی کانادا میتونه منجر به اقامت دائم بشه؟ اگر بله توضیح میدین چطور؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 17 دی 1402

   سلام روز بخیر. داشتن ویزای توریستی کانادا نمی‌تونه مستقیما باعث دریافت اقامت دائم یا شهروندی کانادا باشه. ابتدا باید با ویزای توریستی وارد کانادا بشید و این ویزا رو تبدیل به ویزای تحصیلی یا کاری کنید و بعد از اون وارد فرآیند دریافت اقامت دائم بشید که قوانین مربوط به خودش رو داره. بنابراین، خیر صرفا با ویزای توریستی واجد شرایط اپلای برای اقامت دائم کانادا نیستید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  مژگان 06 آبان 1402

  سلام من بخاطر شرایط فرزندم میخوام مدت اقامتمو بیشتر کنم. با ویزای توریستی اینجام و نیاز دارم بیشتر از ۶ ماه بمونم. چجوری باید تمدیدش کنم؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 06 آبان 1402

   سلام مژگان عزیز، روز بخیر. اگر در حال حاضر داخل کانادا هستید، می‌تونید از طریق اداره مهاجرت کانادا درخواستتون برای تمدید اقامت تا 6 ماه دیگه رو ارائه بدید. اگر در این خصوص احتیاج به مشاوره دارید، با مشاوران سامان استادی تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  آیدین 01 مهر 1402

  سلام. با ویزای توریستی بریم کانادا و اونجا تبدیلش به کاری یا تحصیلی کنیم بهتره یا مستقیم از اینجا برای تحصیلی اپلای کنیم؟

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 01 مهر 1402

   سلام آیدین عزیز، روزتون بخیر. خب بستگی به هدف بلندمدت خودتون داره. اگر قصد تحصیل دارید، از ایران هم می‌تونین اپلای کنین و بعد از پایان تحصیل اونجا مشغول به کار بشید. اما اگر صرفا ویزای کار براتون مهمه، می‌تونین با ویزای توریستی وارد کانادا بشید و تا قبل از سال ۲۰۲۴، درخواستتون برای تبدیل ویزا رو ارائه بدید. در این مقاله، در مورد روش‌های پیداکردن کار در کانادا توضیح دادیم. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  عبداللهی 13 شهریور 1402

  سلام این قانون جدید ممکنه تمدید بشه؟ من هنوز نتونستم ویزای توریستیم روبگیرم. برای تمکن به مشکل خوردم

  پاسخ دادن
   موسسه سامان اِستادی 13 شهریور 1402

   سلام وقت بخیر. هیچ قطعیتی وجود نداره و بهتره به امید تمدید نباشید. سریع‌تر مدارک لازم رو آماده کنید و اپلای کنید، امیدواریم قبل از فوریه 2024 کانادا باشید. اگر برای انجام کامل و دقیق پروسه اپلای ویزای توریستی کانادا نیاز به مشاوره دارید، با مشاوران مهاجرتی سامان استادی تماس بگیرید. با آرزوی موفقیت.

   پاسخ دادن
  صداقت 05 شهریور 1402

  سلام روزتون بخیر/ برای ویزای توریستی ام باید مدرک زبان نشون بدیم؟ من آیلسم در حد 5 عه. اکیه؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 05 شهریور 1402

   سلام روز بخیر. به صورت کلی اگر فقط به هدف گردشگری تشریف می‌برید نیازی نیست. ولی اگر قصد دارید در کانادا ویزای توریستی‌تون رو به کاری یا تحصیلی تغییر بدین، قطعا دانش و مدرک زبان به دردتون می‌خوره. ولی جزء مدارک اصلی ویزای توریستی کانادا نیست. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  mahdie 31 مرداد 1402

  سلام ریجکتی ویزا چقدر میتونه توی درخواست بعدی تاثیر بذاره؟ همسرم ویزای توریستیش ریجکت شده و دوباره میخوایم اپلای کنیم. روی پرونده منم تاثیر میذاره؟ ممنون

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 31 مرداد 1402

   سلام مهدیه عزیز، روزتون بخیر. ریجکتی همسرتون روی پرونده شما تاثیر منفی نداره. همسرتونم می‌تونن دلیل ریجکتی رو برطرف کنن و هر زمان تمایل داشتن، دوباره برای دریافت ویزا اپلای کنن. اگر در این خصوص به مشاوره احتیاج دارید، با ما تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  سمانه طایی 29 مرداد 1402

  سلام. برای تبدیل ویزای توریستی به کاری میتونین کمکمون کنین؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 29 مرداد 1402

   سلام سمانه عزیز. اگر در مرحله گرفتن ویزای توریستی کانادا هستین، در خدمتتونیم. اما اگر ویزا دارید می‌تونید به کانادا سفر کنید و اونجا به سادگی و به رایگان درخواست تبدیل ویزاتونو بدین و منتظر نتیجه باشید. این مقاله ما در مورد روش پیداکردن کار در کانادا می‌تونه خیلی بهتون کمک کنه. براتون آرزوی بهروزی داریم.

   پاسخ دادن
  زیباصادقی 28 مرداد 1402

  سلام هزینه تبدیل ویزای توریستی به کاری چقدره؟ و چقدر زمان میبره؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 28 مرداد 1402

   سلام روز بخیر. تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری کانادا برای ایرانیان هزینه‌ای نداره و طبق قانون جدید سازمان مهاجرت کانادا، پرونده متقاضیان ایرانی با سرعت بیشتری بررسی میشه. امیدواریم هرچه زودتر به نتیجه دلخواهتون برسید.

   پاسخ دادن
  نورا 24 مرداد 1402

  با سلام برای اینکه ویزا توریستی تبدیل به ویزا کاری بشود(open work permit) چه مقدار زمان می برد تا نتیجه مشخص بشه؟ و آیا باید در خاک کانادا بمانیم برای گرفتن جواب یا اینکه میتوانیم برگردیم؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 25 مرداد 1402

   سلام روز بخیر. با توجه به قانون جدید و تسریع پروسه بررسی ویزای متقاضیان ایرانی تبدیل ویزای توریستی به کاری، قطعا نسبت به گذشته سرعت انجام کار بیشتر شده لی با در نظر گرفتن حجم پرونده‌ها، نمی‌شه برآورد دقیقی داشت. ممکنه 3 ماه طول بکشه یا حتی بیشتر/کمتر. تا روشن‌شدن نتیجه درخواست بهتره در کانادا بمونید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  رضا 23 مرداد 1402

  سلام من صاحب شرکت هستم در ایران هستم برای ارائه دادن تمکن مالی نیاز داره حساب شرکت رو ارائه بدم یا حساب شخصی خودم رو؟ امکان ویزا شدن من چقدر هست؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 24 مرداد 1402

   سلام وقت بخیر. شانستون برای دریافت ویزا بالاست. برای تمکن باید حساب شخصی خودتون رو ارائه بدین. اما مدارک مربوط به تاسیس شرکت هم باید به سفارت ارائه بشه. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  تیموری 22 مرداد 1402

  سلام. الان دیره برای ویزای توریستی اقدام کنیم؟ با توجه به اینکه قانون تبدیل ویزای توریستی به کاری تا ابتدای 2024 هستش

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 22 مرداد 1402

   سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. اگر منظورتون برای مهاجرت از طریق ویزای توریستی و تبدیل اون به ویزای کاری یا تحصیلی در کاناداست، بله هنوز هم وقت دارید. اگر همه مدارک آماده باشه می‌تونین اپلای کنین و تا قبل از پایان سال 2023 وارد کانادا بشید و پروسه تغییر وضعیت ویزاتونو استارت بزنین. با همکارانم تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی کنند. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  سروش777 22 مرداد 1402

  سلام شما ویزای توریستی هم اقدام میکنین؟ برای کانادا میخوام دعوتنامه ندارم

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 22 مرداد 1402

   سلام روز بخیر. بله برای ویزای توریستی هم اپلای می‌کنیم. اگر اینستاگرام مارو دیده باشید، همین هفته گذشته ویزای سه نفر از متقاضیانمون رو دریافت کردیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌تون کنن. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  خشایار مرادی 17 مرداد 1402

  سلام من سابقه سفر خوبی دارم. چندتا شنگن دارم به نظرتون شانس ویزام چقدره؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 17 مرداد 1402

   سلام روزتون بخیر جناب مرادی. داشتن چند ویزای شنگن واقعا می‌تونه نکته مثبتی توی پرونده باشه اما به تنهایی کافی نیست. لطفا با همکاران ما تماس بگیرید تا با بررسی دقیق‌تر پرونده‌تون، بتونیم ارزیابی بهتری از شانس ویزاشدنتون داشته باشیم. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  سعید پاکباز 15 مرداد 1402

  سلام.اگه سوء پیشینه داشته باشم میتونم ویزا توریستی بگیرم یا نمیتونم؟ سابقه کیفری و میشه پاک کرد برا ویزا توریستی؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 15 مرداد 1402

   سلام. همونطور که توی این مقاله هم ذکر کردیم، سابقه کیفری متقاضیان برای صدور ویزای توریستی بررسی میشه تا اداره مهاجرت کانادا اطمینان حاصل کنه که هدف شما توریسم و گردشگریه و تهدیدی برای امنیت این کشور محسوب نمیشید. این موضوع باید به صورت موردی بررسی بشه، چون نوع جرم ارتکابی و محکومیت و ... ممکنه توی پرونده تفاوت ایجاد کنند. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  سلاله 15 مرداد 1402

  سلام. خواهر من کانادا داره تحصیل می‌کنه. می‌تونین برای من ویزا بگیرین برم پیش خواهرم؟ 15 سالمه و دانش‌آموزم

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 15 مرداد 1402

   سلام روزتون بخیر. چه نوع ویزایی مد نظرتون هست؟ شما با توجه به اینکه دانش‌آموز هستید، هم می‌تونین به صورت تحصیلی اقدام کنید و هم اگر تمایلی به تحصیل در کانادا ندارید، برای ویزای توریستی اقدام کنین. البته من جزئیات پرونده‌تون رو نمی‌دونم ولی احتمالا شانستون برای دریافت ویزای تحصیلی خوب باشه. اگر احتیاج به مشاوره دارید، فرم ارزیابی دانش‌آموز رو تکمیل کنین تا همکارانم باهاتون تماس بگیرن. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  مصطفی رودی 15 مرداد 1402

  من برای دیدار با فرزندم برای ویزای توریستی کانادا اپلای کردم ولی ریجکت شدم. کی می‌تونم دوباره اپلای کنم؟ چقدر باید بگذره که دوباره به مشکل نخورم؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 15 مرداد 1402

   سلام روزتون بخیر. برای اپلای مجدد محدودیت زمانی وجود نداره. هر زمانی که خواستید می‌تونین دوباره درخواستتون رو سابمیت کنین. البته پیشنهاد میشه اول دلایل ریجکت رو بررسی و برطرف کنین، که شانستون برای دفعه دوم بالاتر بره. موفق باشید.

   پاسخ دادن
  فرزانه 01 مرداد 1402

  سلام. همسر من سابقه یک بار ریجکتی ویزای کانادا رو داره. می‌تونیم دوباره برای ویزای توریستی اپلای کنیم یا رفت تو لیست سیاه؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 01 مرداد 1402

   سلام روز بخیر. بله در اغلب موارد می‌تونین دوباره اپلای کنین. اگر در نامه حاوی علل ریجکت پرونده، دلیل قابل برطرف‌شدنی ذکر شده، مثلا سابقه سفر مناسبی نداشتن، از لحاظ تمکن مالی در وضعیت خوبی نبودن یا کسری مدارک داشتن، دلیل رد درخواست رو برطرف کنین و بعد مجددا برای ویزای توریستی کانادا درخواست بدید. اگر به مشاوره دقیق‌تر در مورد رفع ریجکتی پرونده و اپلای مجدد نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ دادن
   ثمین جعفری نژاد 15 مرداد 1402

   درود.ویزای خواهرم دو بار ریجکت شد ولی بهش ویزا دادن.میخواست واس کار بره ویزا بگیره چون سخت تر بود بعنوان توریست رفت اونجا ویزای کا ربگیره.کشورای دیگه خیلی سخت میگیرن.فقط مشکلی که کانادا داره خیلی هوا سرده.اگه کسی واقعا با سرما مشکلی نداشته باشه کشور خوب و ارزونیه.البته نسبت به چندتا کشور

   پاسخ دادن
    موسسه Saman Study 15 مرداد 1402

    خوشحالیم که تجربه‌تون رو با ما به اشتراک گذاشتین. از همراهی شما سپاسگزاریم

    پاسخ دادن
  نگارین 28 تیر 1402

  سلام. من یه مطلبی خوندم در مورد امکان تحصیل با ویزای توریستی کانادا. ولی شما نوشتین نمیشه با ویزای توریستی توی کانادا تحصیل کرد. بالاخره میشه یا نه؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 31 تیر 1402

   سلام روزتون بخیر. بله به صورت کلی شما در هیچ کشوری نمی‌تونین با ویزای توریستی مشغول به تحصیل بشید. ولی دولت کانادا، به تازگی قانونی وضع کرده که روند مهاجرت ایرانی‌ها رو ساده‌تر کرده. به این صورت که می‌تونین با ویزای توریستی وارد کانادا بشید و از داخل این کشور، برای تبدیل ویزاتون به تحصیلی یا شغلی اقدام کنین. این قانون تا قبل از سال 2024 معتبره. بنابراین اگر ویزای توریستی دارید یا قصد دریافت اونو دارید و می‌خواید در کانادا تبدیلش کنین، بهتره زمان رو از دست ندید. موفق باشید

   پاسخ دادن
  داود حجتی 25 تیر 1402

  سلام گرفتن ویزای گردشگری چقد زمان میبره؟میشه چندبار باهاش به کانادا رفت و برگشت؟ گردش حسابم میخواد؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 27 تیر 1402

   سلام روز بخیر. مدت زمان لازم برای صدور ویزای توریستی کانادا، بر اساس ملیت و زمان اقدام متفاوته. در حال حاضر حدودا 50 روز زمان می‌بره که پرونده ویزای متقاضیان ایرانی بررسی و نتیجه نهایی بهشون اعلام بشه. بر اساس نوع ویزایی که دریافت کنید (سینگل یا مولتی) تعداد دفعات مجاز برای ورود به کشور کانادا متفاوته. بله صورتحساب بانکی برای اثبات تمکن مالی لازمه. موفق باشید

   پاسخ دادن
  صبا علیجانی 24 تیر 1402

  سلام.روز بخیر هزینه ویزای توریستی کانادا چند دلار میشه؟میشه باهاش پذیرش تحصیلی گرفت؟

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 27 تیر 1402

   سلام روز بخیر هزینه درخواست ویزای توریستی کانادا، حدودا 185 دلار کاناداست. با توجه در قوانین جدید کشور کانادا، متقاضیان ایرانی که با ویزای توریستی وارد کشور کانادا شدن، می‌تونن پذیرش تحصیلی بگیرن و ویزاشونو به تحصیلی تغییر بدن. موفق باشید

   پاسخ دادن

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study