logo
مدارس تابستانی

مدارس تابستانی

مدارس تابستانی یا همان کمپ‌های تابستانی، برنامه‌های مدون بین‌المللی هستند که در تعطیلات تابستان توسط این موسسات و کالج‌ها و زیر نظر مربیان و سرپرستان حرفه‌ای و کارآزموده برپا می‌گردند و دانش‌آموزانی از سراسر دنیا با ملیت‌های مختلف در آن شرکت می‌کنند.

موسسات و کالج‌های برگزارکننده اردوهای آموزشی-تفریحی تابستانی، با دقت و حساسیت ویژه، ترکیب موزون و با کیفیتی از آموزش زبان در کنار فعالیت‌های متنوع تفریحی، ورزشی و گردشی را مهیا نموده اند تا تجربه‌ای فراموش‌نشدنی برای دانش‌آموزان ایجاد نمایند.

چرا فرزندان ما باید در کمپ‌های آموزشی-تفریحی تابستانی شرکت کنند؟

حضور در مدارس تابستانی (یا کمپ‌های تابستانی)، فرصتی هرچند کوتاه ولی استثنایی برای آشنایی با سیستم آموزشی در سایر کشورها، تجربه حس استقلال و زندگی دور از خانواده، همراه با امکان آشناشدن با فرهنگ‌های جدید و پیداکردن دوستانی از کشورهای مختلف جهان در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می‌دهد. مدارس تابستانی معمولا تحت نظر دانشگاه‌ها یا کالج‌های معتبر جهانی برگزار می‌شوند و با کلاس‌های درس تعاملی و خلاقانه، تاثیر ویژه‌ای بر روی رشد شخصیتی و فردی دانش‌آموزان می‌گذارد.

انتخاب از بین فهرست گسترده و ناتمام کمپ‌های تابستانی در کشورهای مختلف، چالش بزرگی پیش روی خانواده‌ها در انتخاب مدرسه تابستانی مناسب برای فرزندشان قرار داده است. توجه به موقعیت مکانی مدرسه و محل اسکان دانش‌آموزان، ماهیت فعالیت‌های برنامه‌ریزی‌شده در هر مدرسه و حتی زبان آموزش در مدارس تابستانی مختلف، برخی از نکاتی است در هنگام تصمیم‌گیری و انتخاب کمپ تابستانی باید مد نظر قرار داد.

موسسه Saman Study با هدف ارتقاء سطح علمی متقاضیان یادگیری زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی، برای سالیان متوالی با همکاری معتبرترین موسسات آموزشی در کشورهای سوئیس، انگلستان، کانادا و ترکیه، اقدام به اعزام دانش‌آموزان برای دوره‌های آموزشی-تفریحی در تابستان می‌نماید.

در طول زمان اقامت دانش‌آموزان در این برنامه‌های آموزشی-تفریحی تابستانی، علاوه بر سرپرستان و مسئولین این مراکز، گروهی از همراهان باتجربه و دلسوز از طرف موسسه Saman Study نیز همراه دانش‌آموزان بوده و سرپرستی و مراقبت از آنها را برعهده دارند.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study