021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
مدارس تابستانی

مدارس تابستانی

حضور در مدارس تابستانی (یا کمپ‌های تابستانی)، فرصتی هرچند کوتاه ولی استثنایی برای آشنایی با سیستم آموزشی در سایر کشورها، تجربه حس استقلال و زندگی دور از خانواده، همراه با امکان آشناشدن با فرهنگ‌های جدید و پیداکردن دوستانی از کشورهای مختلف جهان در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می‌دهد. مدارس تابستانی معمولا تحت نظر دانشگاه‌ها یا کالج‌های معتبر جهانی برگزار می‌شوند و با کلاس‌های درس تعاملی و خلاقانه، تاثیر ویژه‌ای بر روی رشد شخصیتی و فردی دانش‌آموزان می‌گذارد.

انتخاب از بین فهرست گسترده و ناتمام کمپ‌های تابستانی در کشورهای مختلف، چالش بزرگی پیش روی خانواده‌ها در انتخاب مدرسه تابستانی مناسب برای فرزندشان قرار داده است. توجه به موقعیت مکانی مدرسه و محل اسکان دانش‌آموزان، ماهیت فعالیت‌های برنامه‌ریزی‌شده در هر مدرسه و حتی زبان آموزش در مدارس تابستانی مختلف، برخی از نکاتی است در هنگام تصمیم‌گیری و انتخاب کمپ تابستانی باید مد نظر قرار داد.

موسسه Saman Study، با سال‌ها تجربه موفق در اعزام دانش‌آموزان به مدارس تابستانی، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی تخصصی برای انتخاب مدرسه تابستانی برای فرزندان دلبند شما است. برای دریافت مشاوره، با کارشناسان ما در تماس باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ