logo
کامپیوتر و IT

مشاغل مرتبط با آوسبیلدونگ کامپیوتر و IT

زمینه کاری آوسبیلدونگ کامپیوتر و IT، از سخت‌افزار و نرم‌افزار و برنامه‌نویسی گرفته تا آموزش کاربر، بسیار متنوع و اجتناب‌ناپذیر در حیطه‌های مختلف زندگی روزمره است. در اینجا، اجزاء، سیستم‌ها و شبکه‌های کامپیوتری طراحی می‌شوند، طراحی اپلیکیشن‌های IT، اجرا و نگهداری از سیستم‌های IT و ارائه آموزش به کاربران در این حوزه انجام می‌شود.

تمرکز دیگر گروه شغلی آوسبیلدونگ کامپیوتر و فناوری اطلاعات بر روی طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌ها برای کنترل و بهینه‌سازی فرآیندهای اجرایی است. طراحی راهکارهای IT ویژه مشتری، طراحی وبسایت، پورتال و اپ‌های اینترنتی و نیز نگهداری از آنها مربوط به این گروه شغلی می‌شود.

توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، مدیریت IT، هماهنگی و راهبری IT، خدمات مشتریان IT، امنیت اطلاعات، دیتا و شبکه

img

مشاغل مرتبط با توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

در این گروه شغلی، تمرکز بر روی طراحی، پیکربندی سیستم‌ها و اجزای کامپیوتری و نیز برنامه‌نویسی، اصلاح و پیاده‌سازی اپ‌ها و برنامه‌های سیستمی است.

بعضی از مشاغل این حوزه کاری عبارتند از:

متخصص IT - توسعه اپلیکیشن.

img

مشاغل مرتبط با مدیریت IT

این گروه مشاغل مربوط به فراهم‌سازی، پیکربندی، نگهداری و تعمیر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، پشتیبانی، کنترل و نظارت بر سیستم‌های IT، راه‌اندازی سرور، شبکه‌ها و ایستگاه‌های کاری PC و همچنین ارائه آموزش و مشاوره به کاربران می‌شود.

img

مشاغل مرتبط با هماهنگی و راهبری IT

تمرکز اصلی در این حوزه بر روی طراحی، توسعه، پیاده‌سازی و پشتیبانی از سیستم‌های IT برای کنترل فرآیندهای اجرایی است.

img

مشاغل مرتبط با خدمات مشتریان IT

در این حوزه بر روی آنالیز فرآیندهای کسب‌وکار و سیستم‌های IT، پیاده‌سازی راهکارهای IT سفارشی‌شده و ارائه مشاوره به مشتریان و کاربران کار می‌شود.

img

مشاغل مرتبط با امنیت اطلاعات، دیتا و شبکه

تمرکز اصلی در این حوزه کاری بر روی طراحی، راه‌اندازی و نگهداری سیستم‌های IT تحت شبکه برای اتصال دیجیتالی ماشین‌آلات، محصولات، انبارداری و مردم و همچنین پیشگیری، آشکارسازی و بستن شکاف‌های امنیتی در شبکه های کامپیوتری است.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study