logo

مشاغل مرتبط با آوسبیلدونگ مدیریت و کسب‌وکار

مدیریت و کسب‌وکار یکی از گسترده‌ترین و پرمسئولیت‌ترین گروه‌های شغلی آوسبیلدونگ محسوب می‌شود: از مدیریت دفتر گرفته تا بازاریابی و حقوق تا مدیریت شرکت. در دفتر، همه چیز به سازماندهی فرآیندها، تعیین برنامه زمانی و پردازش امور مختلف مربوط می‌شود. حوزه‌های کاری این آوسبیلدونگ مدیریت و کسب‌وکار غالبا شامل مدیریت، بازاریابی و تبلیغات، بیمه، منابع انسانی یا مدیریت معاملات ملکی است. توزیع و فروش همه انواع کالاها و خدمات در این گروه شغلی انجام می‌پذیرد.

دفتر و امور دفتری، مدیریت و اداره شرکت، منابع انسانی و خدمات پرسنل، بازاریابی و تبلیغات، فروش و توزیع، تجارت، پول، بیمه و املاک، حسابداری و کنترل، مالیات و حسابرسی، قانون و مدیریت، اقتصاد

img

مشاغل مرتبط با دفتر و امور دفتری

امور مربوط به مدیریت دفتر، مانند انجام مکاتبات، ایجاد اسناد، انجام کارهای مربوطه، سازمان‌دهی و تعیین برنامه زمانی فرآیندهای کاری در این گروه کاری انجام می‌پذیرد.

بعضی از مشاغل مرتبط با این حوزه عبارتند از:

فروشنده خودرو، کارمند بانک، متصدی ثبت و ارسال کالا، فروشنده – رسانه‌های صوتی و تصویری، فروشنده - خدمات ترافیکی، کارمند امور مالیات، فروشنده – بهداشت و درمان، متصدی امنیت اجتماعی، کارمند دولت – مدیریت مالیات، کارمند اداری- دولت محلی، دستیار قانونی، دستیار قانونی و محضری، کارمند صنعتی، کارمند هتل، پرسنل نمایشگاه، کارمند ورزش و تناسب اندام، دستیار دندانپزشک، مسئول خدمات انبارداری و ارسال کالا، دستیار پزشکی، فروشنده در بخش گردشگری و اوقات فراغت، کارگزار معاملات املاک، فروش – بیمه و مالی، فروش در بخش ارتباطات بازاریابی، کارمند امور پرسنلی، متصدی گردشگری (سفرهای کاری و خصوصی)، متخصص خدمات بازار کار، مدیریت دفتر، مدیریت فروش عمده و بازرگانی خارجی.

img

مشاغل مرتبط با مدیریت و اداره شرکت

برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر فرآیندهای کاری و فعالیت‌های کسب‌وکار، مدیریت کارمندان و مدیریت شرکت و دپارتمان‌های اجرایی مربوط به این گروه شغلی می‌شود.

img

مشاغل مرتبط با منابع انسانی و خدمات پرسنل

تمرکز اصلی در این حوزه کاری بر روی طراحی، مدیریت و توسعه پرسنل و نیز استخدام پرسنل جدید و جذب نیرو است.

برخی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

کارمند صنعتی، کارمند خدمات پرسنل، متخصص خدمات بازار کار.

img

مشاغل مرتبط با بازاریابی و تبلیغات

وظایف این گروه شغلی به طراحی و پیاده‌سازی استراتژی‌های بازاریابی یا تبلیغاتی، ارائه محصولات یا مواد تبلیغاتی، انجام امور روابط عمومی و مطبوعات، همچنین جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی مربوط می‌شود.

برخی از مشاغل این خوزه عبارتند از:

فروش – ارتباطات بازاریابی، متخصص خدمات – بازاریابی گفتگو، کارمند فروش – بازاریابی گفتگو.

img

مشاغل مرتبط با فروش و توزیع

کار در این حوزه بر روی فروش کالا و خدمات، ارائه مشاوره به مشتریان و همچنین طراحی، کنترل و پیاده‌سازی فعالیت‌های فروش با استفاده از کانال‌های گوناگون آنلاین و آفلاین تمرکز دارد.

برخی از مشاغل این گروه شغلی عبارتند از:

خرده‌فروشی، فروشنده خودرو، فروشنده دارو، بخش دارویی – کارمند فروش، کارمند صنعتی، فروشنده کتاب، فروشنده – گردشگری و اوقات فراغت، متخصص خدمات – بازاریابی گفتگو، فروشنده – بازاریابی گفتگو، متخصص فروش – غذا (نانوایی)، متخصص فروش – غذا (قصابی)، طراح دیجیتال و چاپی در حوزه رسانه، فروشنده موسیقی، کارمند گردشگری (سفرهای تجاری و خصوصی)، مسئول تجارت الکترونیک، مدیریت فروش خارجی و عمده.

img

مشاغل مرتبط با تجارت

خرید و فروش همه انواع کالا و خدمات، فرآیندهای سفارش‌گذاری و ارائه گروه محصول، همچنین جذب مشتریان جدید، حفظ و نگهداری مشتریان فعلی و ارائه مشاوره به مشتریان مربوط به این حوزه می‌شود.

مشاغل این گروه شغلی عبارتند از:

گل‌فروش، خرده‌فروش، فروشنده خودرو، فروشنده دارو، دارویی – کارمند فروش عمده، کتاب‌فروش، متخصص فروش غذا (نانوایی)، متخصص فروش غذا (قصابی)، فروشنده ادوات موسیقی، تجارت الکترونیک، مدیریت فروش خارجی و عمده.

img

مشاغل مرتبط با پول، بیمه و املاک

کار در این حوزه به کارگزاری و ارائه خدمات مالی و بیمه، مدیریت و کارگزاری معاملات ملکی و همچنین امور اداری در بخش بیمه و مالی مربوط می‌شود.

برخی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

کارمند بانک، کارمند امنیت اجتماعی، کارگزار معاملات ملکی، مسئول بیمه و مالی.

img

مشاغل مرتبط با حسابداری و کنترل

این گروه شغلی مربوط به حسابداری، آماده‌سازی محاسبات، اظهارنامه‌های مالی و حسابداری، نظارت بر حساب‌ها و فرآیندهای پرداختی و همچنین گردآوری آمار و ارقام مهم کسب‌وکار و کنترل و نظارت بر فرآیندهای اجرایی می‌شود.

کارمند صنعتی یکی از مشاغل مرتبط با این حوزه کاری است.

img

مشاغل مرتبط با مالیات و حسابرسی

در این حوزه، تمرکز اصلی بر روی مشاوره مالیاتی و کسب‌وکار، آماده‌سازی اظهارنامه‌های مالی و مالیاتی، اجرای حسابرسی و ارزیابی شرکت‌ها است.

برخی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

کارمند امور مالیاتی، کارمند دولت – مدیریت مالیات.

img

مشاغل مرتبط با قانون و مدیریت

تبیین فرآیندهای قانونی و اداری، آماده‌سازی و اتخاذ تصمیم‌های قانونی، تنظیم سند تراکنش‌های قانونی، پیاده‌سازی تصمیمات دادگاه و همچنین ارائه مشاوره در حوزه قانون به مشتریان و شرکت‌ها مربوط به این گروه شغلی می‌شود.

مشاغل مرتباط با این حوزه عبارتند از:

کارمند قانون، کارمند امنیت اجتماعی، کارمند دولت – مدیریت مالیات، کارمند دولت – خدمات مشتریان، کارمند امور اداری – دولت محلی، دستیار قانونی، دستیار قانونی و دفتری، افسر پلیس محلی، افسر پلیس فدرال، متخصص خدمات بازار کار.

img

مشاغل مرتبط با اقتصاد

تمرکز اصلی در این گروه شغلی بر روی برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی و نظارت بر فعالیت‌های کسب‌وکار و فرآیندهای اجرایی و همچنین تحقیق بر روی توسعه‌های اقتصادی است.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study