logo
برق و الکترونیک

مشاغل مرتبط با آوسبیلدونگ برق و الکترونیک

بدون مهندسی برق و الکترونیک، محصولات و فرآورده‌های آن کار و زندگی روزمره غیر قابل تصور است. این حوزه کاری شامل توسعه و ساخت سیستم‌های الکتریکی، الکترونیکی مرتبط با انرژی و فعالیت‌های وابسته در کارخانه است. در آوسبیلدونگ تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات، سیستم‌های ارتباطات سیار یا اینترنت، طراحی، نصب و راه‌اندازی می‌شوند. از سوی دیگر، در تکنولوژی اتوماسیون، کارخانجات تولیدی پیچیده تولید، کنترل و برنامه‌دهی می‌شوند.

مهندسی قدرت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تکنولوژی اتوماسیون و مکاترونیک

img

مشاغل مرتبط با مهندسی قدرت

در این حوزه کاری، تمرکز اصلی بر روی توسعه، مونتاژ، نصب، اجرا، نگهداری، تعمیر و فروش سیستم‌ها و ماشین‌های تکنولوژی انرژی، الکترونیکی و الکتریکی و نیز مشاوره پیرامون مسائل مرتبط با انرژی است.

برخی از عناوین شغلی مرتبط با این حوزه عبارتند از:

کمک مکانیک سیستم‌های الکتریکی، تکنسین الکترونیک - مهندسی صنعتی، تکنسین الکترونیک - تکنولوژی انرژی و ساختمان، تکنسین برق صنعتی - مهندس صنعتی، طراح سیستم‌های فنی.

img

مشاغل مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات

این گروه شغلی با طراحی، نصب، پیکربندی و نگهداری اجزا، دستگاه‌های و سیستم‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، مانند تلفن ثابت، رادیوی سیار و سیستم‌های اینترنتی یا سیستم‌های نظارتی، مشاوره و پشتیبانی مشتریان و نیز تضمین عملکرد روان این دستگاه‌ها در ارتباط است.

برخی از عناوین شغلی در این حوزه عبارتند از:

تکنسین تولید، تکنسین برق سیستم IT، تکنسین برق - سیستم‌ها و دستگاه‌ها، طراح سیستم فنی، تکنسین برق - تکنولوژی سیستم‌ها و اطلاعات، تکنسین برق هواپیما، متخصص مراقبت‌های شنوایی.

img

مشاغل مرتبط با تکنولوژی اتوماسیون و مکاترونیک

تمرکز اصلی در این گروه کاری بر روی ساخت و مونتاژ اجزای مکانیکی، الکتریکی و الکترونیکی برای سیستم‌های پیچیده، توسعه، نصب، نگهداری و تعمیر ماشین‌ها و سیستم‌های خودکار و نیز برنامه‌نویسی برنامه‌های کنترلی است.

برخی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

تکنسین مکاترونیک، تکنسین الکترونیک - مهندسی صنعتی، تکنسین الکترونیک - سیستم‌ها و دستگاه‌ها، تکنسین الکترونیک - تکنولوژی سیستم‌ها و اطلاعات، تکنسین الکترونیک هواپیما.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study