logo

مشاغل مرتبط با آوسبیلدونگ خدمات

در حوزه بسیار متنوع آوسبیلدونگ خدمات، تمرکز اصلی بر روی مشتری است. رسیدگی به میهمانان در هتل و رستوران، سازمان‌دهی سفر و برنامه‌های تفریحی، برنامه‌ریزی رویدادها به لحاظ محتوایی و تکنولوژی‌های مرتبط، مشاوره تلفنی و هماهنگی مراسم خاکسپاری. همه انواع این خدمات نیازمند رویکرد خاصی به سمت مشتری است. این رویکرد مشتری‌مداری، در خدمات مربوط به خانه‌داری، زیبایی و سلامت یا خدمات ترجمه کتبی و شفاهی نیز ضروری است.

مرکز تماس، صنعت هتلداری و رستوران، صنعت گردشگری،مدیریت نمایشگاه و رویدادها، تکنولوژی رویدادها، زبان‌های خارجی، خانه‌داری، نظافت و بهداشت، رفاه، مراقبت از بدن و زیبایی، حفاظت و امنیت، یونیفرم، تامین و پسماند، خاکسپاری

img

مشاغل مرتبط با مرکز تماس

تمرکز اصلی در این حوزه بر روی برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی و اجرای خدمات در حوزه بازاریابی مستقیم و از راه دور است.

برخی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

متصدی خدمات – بازاریابی گفتگو، مسئول بازاریابی گفتگو.

img

مشاغل مرتبط با صنعت هتلداری و رستوران

این حوزه کاری بیشتر به آماده‌سازی غذا و نوشیدنی، پذیرایی از میهمانان، پیاده‌سازی امور مرتبط با کترینگ و نیز طراحی، سازمان‌دهی و کنترل فرآیندهای اجرایی در بخش‌هایی مانند آشپزخانه، خدمات و اداری مربوط می‌شود.

مشاغل مرتبط با این حوزه عبارتند از:

آشپز، کارمند هتل، متصدی کترینگ، متخصص هتلداری، متخصص رستوران‌داری، متخصص گردشگری.

img

مشاغل مرتبط با صنعت گردشگری

تمرکز اصلی در این گروه شغلی بر روی برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی و پیاده‌سازی برنامه‌های سفر، تفریح و گردشگری، مانند پیشنهادات فرهنگی و ورزشی، و همچنین ارائه اطلاعات، مشاوره و پشتیبانی به مشتریان و میهمانان است.

برخی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

متصدی خدمات حمل‌ونقل هوایی، متصدی ورزشی و تناسب اندام، مسئول گردشگری و اوقات فراغت، متصدی گردشگری (سفرهای خصوصی و تجاری).

img

مشاغل مرتبط با مدیریت نمایشگاه و رویدادها

برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی و تحقق‌بخشیدن به همه انواع رویدادها مانند کنسرت، همایش و نمایشگاه تجاری، نظارت بر فرآیندهای اجرایی در محل، پیگیری و پیاده‌سازی اقدامات بازاریابی مرتبط با رویدادها به این گروه شغلی مربوط است.

متصدی رویدادها، یکی از مشاغل مرتبط با این حوزه کاری است.

img

مشاغل مرتبط با تکنولوژی رویدادها

برنامه‌ریزی و فراهم‌سازی تجهیزات فنی مانند تکنولوژی صدا، روشنایی و پرده پشت صحنه تئاتر برای رویدادهای زنده مانند کنسرت و اجراهای تئاتر یا برای تولید فیلم و موسیقی در استودیو، آماده‌سازی و پیگیری فنی و هماهنگی ساخت، بازسازی و پیاده‌سازی ماشین آلات در محل مربوط به این حوزه مشاغل می‌شود.

img

مشاغل مرتبط با زبان‌های خارجی

تمرکز اصلی در این گروه مشاغل بر روی ترجمه کتبی یا شفاهی از یک زبان به زبان دیگر، انجام هماهنگی‌های زبان خارجی، انجام امور مربوط به میهمانان و مشتریان خارجی، فراهم‌کردن درس‌های زبان، آموزش و پژوهش علمی بر روی یک حوزه زبانی خاص است.

برخی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

مدیریت فروش عمده و تجارت خارجی.

img

مشاغل مرتبط با خانه داری

برنامه‌ریزی، سازماندهی و اجرای خدمات خانگی در خانه‌های شخصی یا مکان‌های تجاری و اجتماعی، مانند خرید خواروبار، آماده‌سازی غذا، نظافت خانه و خشکشویی و نیز مرقبت از افراد ساکن منازل مربوط به این گروه شغلی می‌شود.

متخصص امور خانه‌داری، یکی از شغل‌های مرتبط با این حوزه است.

img

مشاغل مرتبط با نظافت و بهداشت

این حوزه مربوط به نظافت، به خصوص در ساختمان‌ها، اتاق‌ها و سیستم‌ها، وسایل نقلیه و پارچه، فروش مواد بهداشتی و پیاده‌سازی کنترل‌های بهداشتی و همچنین ضد عفونی، گندزدایی و کنترل آفت یا دفع پسماند است.

بعضی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

فروشنده دارو، مسئول شستشوی پارچه، متصدی نظافت ساختمان.

img

مشاغل مرتبط با رفاه، مراقبت از بدن و زیبایی

تمرکز اصلی در این حوزه بر روی پیاده‌سازی اقدامات سلامتی و مراقبت از بدن، درمان‌های زیبایی، مشاوره رنگ، سبک و فروش محصولات مراقبتی و زیبایی است.

بعضی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

فروشنده دارو، آرایشگر مو، متخصص آرایش و زیبایی، چهره‌پرداز.

img

مشاغل مرتبط با حفاظت و امنیت

در این حوزه، نظارت بر مردم، ساختمان‌ها و سیستم‌ها، انجام تحقیقات و کنترل‌های امنیتی، راه‌اندازی و فروش سیستم‌های فنی امنیتی، کمک‌رسانی در موقعیت‌های اورژانسی و خطرناک و نیز فعالیت‌های پلیسی، نظامی و اطلاعاتی انجام می‌شود.

برخی از مشاغل مرتبط با این حوزه عبارتند از:

فروشنده خدمات ترافیکی، راهدار، افسر پلیس محلی، افسر پلیس فدرال، دودکش پاک‌کن، نیروی کار متخصص – خدمات حفاظت و امنیت، متصدی خدمات – امنیت و حفاظت، آتشنشان.

img

مشاغل مرتبط با یونیفرم

تضمین حفاظت، امنیت و نظم، پیشگیری از مخاطره و دفاع نظامی، حفاظت در مقابل آتش و نیز کنترل و رهیابی ترافیک هوایی و آبی مربوط به این حوزه می‌شود.

برخی از این مشاغل عبارتند از:

کارمند بخش خدمات پوشاک و البسه، افسر پلیس، افسر پلیس فدرال، آتشنشان.

img

مشاغل مرتبط با تامین و پسماند

فراهم‌سازی آب و انرژی، دفع پسماند و فاضلاب و اجرا و نگهداری خطوط و شبکه‌های تامین و فاضلاب و همچنین تاسیساتی مانند نیروگاه انرژی، آبرسانی،کارخانه‌های بازیافت و دفن زباله مربوط به این حوزه کاری می‌شود.

بعضی از مشاغل این حوزه عبارتند از:

سازنده خط لوله، متخصص مدیریت و بازیافت زباله و پسماند، نیروی کار متخصص – تکنولوژی تامین آب، نیروی کار متخصص – تکنولوژی فاضلاب، نیروی کار متخصص – مدیریت پسماند و بازیافت، متخصص خدمات صنعتی و فاضلاب و لوله کشی.

img

مشاغل مرتبط با خاکسپاری

این حوزه مربوط به سازمان‌دهی و طراحی خدمات دفن و خاکسپاری، آماده‌سازی و پیگیری قبور، مشاوره به بستگان و انجام امور مرتبط می‌شود.

مسئول کفن و دفن، یکی از مشاغل مرتبط با این حوزه کاری است.

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study