logo
پایه تحصیلی 8 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی USA Curriculum - Swiss Matura
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 28.000 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 66.000 تا 73.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Ecole d Humanite سوئیس

مدرسه Ecole d Humanite یک مدرسه کوچک بین‌المللی، شبانه‌روزی، کل‌نگر و پیشتاز است که محیطی حمایتگر و مشارکتی برای یادگیری فرزندان شما فراهم کرده است. این مدرسه در حدود یک قرن پیش (1934 میلادی) در منطقه هاسلیبرگ کشور سوئیس تاسیس شد تا چشم‌انداز آموزشی را متحول کند و جوانان را به ساختن مسیر شخصی خودشان ترغیب و تشویق نماید.

اکنون، هدف اصلی این مدرسه، راهنمایی و هدایت دانش‌آموزانش در یک مسیر کل‌نگر به سوی رشد، پیشبرد مرحله یادگیری در زندگی، خلاقیت و کنجکاوی است.

نسبت دانش‌آموز به معلم در مدرسه Ecole d Humanite، پنج به 1 است و بیشتر کلاس‌های درس این مدرسه، با ظرفیت 6 دانش‌آموز تشکیل می‌شود. کلاس‌های درسی کم‌جمعیت امکان دریافت توجه شخصی معلم و آموزش بر اساس علایق، توانایی‌ها و نیازهای یادگیری هر دانش‌آموز را فراهم می‌کند.

دانش‌آموزان مدرسه Ecole d Humanite، در شکل‌دهی برنامه تحصیلی خود مشارکت فعالانه‌ای دارند. مشاوران تحصیلی به آنها کمک می‌کنند تا انتخاب‌های استراتژیکی در سفر تحصیلی خود داشته باشند. این موضوع اهداف تحصیلی، کنجکاوی‌های ذهنی و نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را تحت پوشش قرار می‌دهد.

مدرسه Ecole d Humanite رویکردی مترقی و کل‌نگر به آموزش، یادگیری و زندگی دارد. آموزگاران مشتاق و حمایتگر این مدرسه، به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا علاقه‌مندی‌های خود را کشف کنند، کنجکاوی خود را دنبال کنند و مسیر شخصی خود به سوی یادگیری مادام‌العمر را بسازند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study