021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
The International School of Schaffhausen
پایه تحصیلی 1 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 25.000 تا 31.150 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 52.860 تا 54.850 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Schaffhausen سوئیس (ISSH)

مدرسه Schaffhausen سوئیس، یک مدرسه خصوصی بین‌المللی است که دارای مرکز نگهداری از کودکان (از 3 ماهگی) تا دوره‌های ورود به دانشگاه (18/19 سالگی) است.

این مدرسه در سال 1999 تاسیس شد و به جمعیت بین‌المللی و بومی کانتون‌های شافهاوزن، تورگاو و زوریخ و ایالت بادن وورتمبرگ در کشور آلمان اختصاص یافته است.

زبان اصلی آموزش در مدرسه Schaffhausen سوئیس، انگلیسی است، همچنین تمرکز زیادی بر روی زبان آلمانی برای دانش‌آموزان در سنین پایین‌تر وجود دارد. بعلاوه، در این مدرسه توجه ویژه‌ای به زبان مادری و آلمانی، و نیز رابطه با سوئیس و منطقه می‌شود.

در مدرسه Schaffhausen تمرکز زیادی بر روی توسعه استعدادهای فردی دانش‌آموزان، آموزش آنها برای تبدیل‌شدن به افرادی مستقل، با اعتمادبنفس و مسئولیت‌پذیر است که می‌توانند در دنیای جهانی‌شده بیرون مشارکت فعال داشته باشند.

کلاس‌های کم‌جمعیت و فضای خانوادگی‌گونه در مدرسه Schaffhausen، یکی از مزایایی است که دانش‌آموزان با تحصیل در مدرسه تجربه خواهند نمود. آموزگاران مدرسه بر اساس استانداردهای بین‌المللی آموزش دیده اند و تاکید زیادی بر روی ارتقاء انگیزه، کنجکاوی و لذت یادگیری در دانش‌آموزان خود دارند.

آموزش به زبان انگلیسی در یک محیط انگلیسی‌زبان، باعث دوزبانه‌شدن کودکان از سنین پایین می‌شود که تاثیر زیادی بر روی رشد شخصی و حرفه‌ای آنها خواهد داشت.

تحصیل بصورت شبانه‌روزی در این مدرسه برای دانش‌آموزان 15 تا 19 ساله امکان‌پذیر است. در حال حاضر، حدودا 240 دانش‌آموز از 37 کشور جهان در مدرسه بین‌المللی خصوصی Schaffhausen مشغول به تحصیل هستند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ