021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Institut Le Rosey
پایه تحصیلی 3 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی French Baccalaureate - IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 51.000 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 94.000 تا 132.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Le Rosey سوئیس

مدرسه Le Rosey، در سال 1880 در کشور سوئیس تاسیس شد. این مدرسه، یکی از بهترین مدارس شبانه روزی سوئیس است و رویکردی همه‌جانبه به آموزش دانش‌آموزان 8 تا 18 ساله دارد. فلسفه آموزش در این مدرسه، بر پایه اکتشاف و توسعه استعدادهای همه دانش‌آموزان بنا نهاده شده است: آموزش دوزبانه در این مدرسه، منجر به دریافت دیپلم بین‌المللی و معتبر IB یا French Baccalaureate می‌شود.

مدرسه Le Rosey، دارای دو پردیس است: پردیس اصلی مدرسه در شهر رول (Rolle) قرار دارد، پردیس زمستانی مدرسه در یک دهکده زیبا و کوهستانی در تفریحگاه اسکی شهر گشتات (Gstaad) واقع شده است.

دانش‌آموزان مدرسه معمولا 2 یا 3 زبان خارجی را در طول دوره تحصیل خود خواهند آموخت. آموزش‌های ارائه‌شده در این مدرسه، همراه با فهرست متنوعی از فعالیت‌های فوق برنامه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد که بطور ویژه برای مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های ورزشی، تکنولوژی، هنری، فرهنگی و … طراحی شده اند.

کلاس‌های درسی در مدرسه Le Rosey بطور میانگین، با کمتر از 10 دانش‌آموز تشکیل می‌شود. بنابراین، دانش‌آموزان می‌توانند از توجه و تمرکز کامل معلم بر روی نیازها و علایق آموزشی خود بهره‌مند شوند.

در مجموع 20 آموزگار برای آموزش 420 دانش‌آموز از تقریبا 60 کشور جهان، در مدرسه فعالیت دارند. تمامی فارغ‌التحصیلان مدرسه Le Rosey، تحصیلات خود را در مقطع بعدی ادامه می‌دهند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ