logo
کمپ زمستانی Verbier
10
عالی 0 دیدگاه
imgFlag
محل برگزاری و اسکان: شهر وربیر (Verbier) سوئیس
برنامه های آموزشی: آموزش یکی از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی یا اسپانیایی
تاریخ برگزاری: از 30 دسامبر 2023 تا 30 مارس 2024
گروه سنی: 7 تا 19 ساله
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school

کمپ زمستانی Verbier سوئیس

این کمپ زمستانی یک برنامه آموزشی-تفریحی کوتاه‌مدت زمستانی است که در شهر Verbier در جنوب غربی سوئیس برگزار می‌شود. این شهر یکی از معروف‌ترین و مجهزترین پیست‌های اسکی اروپا را در خود جای داده است. در مدرسه زمستانی Verbier سوئیس، شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند تا ضمن ارتقاء مهارت‌ها و تسلط در ورزش‌های مهیج زمستانی اسکی و اسنوبرد در کوه‌های آلپ، دوستان جدیدی از کشورهای مختلف پیدا کنند و تجربیات ارزشمندی با آنها به‌دست آورند.

هر سطحی از مهارت در ورزش اسکی و اسنوبرد که دارید (از سطح کاملا مبتدی برای افرادی که شاید حتی برف را ندیده باشند، تا ورزشکاران جوانی که اسکی یکی از سرگرمی‌های آنها در فصول سرد سال است)، شرکت در این کمپ زمستانی فرصت ویژه‌ای برای شما فراهم می‌کند. در این کمپ زمستانی، مربیان کارآزموده و مسلط به امر آموزش، مسئولیت هدایت و نظارت بر شرکت‌کنندگان را بر عهده دارند و در گروه‌های ۲ تا ۷ نفره آنها را آموزش می‌دهند.

شرکت‌کنندگان در کمپ زمستانی Verbier، معمولا روزهای خود را در پیست‌های اسکی حرفه‌ای این منطقه سپری می‌کنند. صبح‌ها زیر نظر مربیان مهارت‌های جدید را آموزش می‌بینند و بعدازظهر همان روز آموخته‌های خود را در شیب‌های مختلف پیست اسکی، تمرین می‌کنند. مربیان در طول زمان مدرسه زمستانی، یک برنامه منسجم را برای اطمینان از پیشرفت شرکت‌کنندگان با توجه به سطح آنها، به اجرا در می‌آورند. در انتهای مدت زمان حضور شرکت‌کنندگان در این کمپ زمستانی، گواهینامه‌ای به آنها اعطا می‌شود که سطح مهارت هر فرد را مشخص می‌کند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study