logo
پایه تحصیلی مهد کودک تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی آمریکا
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 34.373 تا 49.641 دلار
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه بین‌المللی Al Khaleej دوبی

مدرسه بین‌المللی al Khaleej دوبی با هدف ایجاد تعادل در ارزش‌های اسلامی، میراث فرهنگی و مهارت‌های یادگیری قرن بیست‌ویکم، در سال 1992 در شهر دبی تاسیس شد. این مدرسه برای دستیابی به هدف خود، فرهنگی را بنا نهاده که از پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان پشتیبانی می‌کند و جامعه‌های از دانش‌آموزان با میل و اشتیاق فراوان به یادگیری مادام‌العمر خلق می‌کند. دانش‌آموزان مدرسه قادر خواهند بود مهارت‌های دانش‌آموزان جهانی را توسعه دهند و برای رویارویی با چالش‌ها و فرصت‌های آینده، به بهترین شکل ممکن آماده شوند.

مدرسه بین‌المللی al Khaleej دوبی در صدد است تا در بین مدارس خصوصی امارات به بهترین مدرسه ارائه‌دهنده سیستم آموزشی آمریکایی در شهر دبی تبدیل شود و کیفیت آموزش و یادگیری را بر اساس استانداردهای مدارس آمریکا بهبود بخشد.

ماموریت اصلی مدرسه بین‌المللی al Khaleej دبی، پرورش دانش‌آموزانی مسئول، قابل احترام، متفکر و مهربان است که ویژگی‌های شخصیتی شهروندی جهانی را از خود به نمایش می‌گذارند.

مدرسه بین المللی al Khaleej دوبی یکی از مدارس عضو گروه مدارس GEM در دبی امارات است که مانند همه مدارس عضو این خانواده بزرگ، مورد تایید و تحسین سازمان‌های آموزشی بین‌المللی قرار گرفته است. این امر، نشان‌دهنده استانداردهای بالای آموزشی در این مدرسه معتبر و بین‌المللی در شهر دوبی است.

مدرسه al Khaleej دبی، یکی از مجهزترین مدارس بین‌المللی در کشور امارات به شمار می‌آید و امکانات آموزشی، ورزشی، هنری و پزشکی متعددی در اختیار دانش‌آموزان و کارکنان خود قرار داده است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study