logo
The American School of Dubai
پایه تحصیلی کودکستان تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی American Curriculum - AP
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 56.000 تا 95.565 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه آمریکایی دوبی (ASD)

مدرسه آمریکایی دوبی (ASD)، در سال 1966 به عنوان یک موسسه غیر انتفاعی، با همکاری سازمان خدمات مدارس بین‌المللی (International Schools Services) توسط شرکت نفت دبی تاسیس شد تا به فرزندان کارکنان آمریکایی این شرکت در شهر دبی، آموزش‌های لازم در مقطع کودکستان تا دبیرستان را ارائه دهد. مدرسه آمریکایی دوبی، یکی از قدیمی‌ترین مدارس بین‌المللی در دوبی و کشور امارات به شمار می‌آید.

این مدرسه، از دانش‌آموزان در پایه‌های مهد کودک تا دوازدهم ثبت نام می‎کند. هدف اصلی آموزش در مدرسه ASD، تربیت و پرورش دانش‌آموزانی مهربان و همدل، خودآگاه، سختکوش، نوآور و آماده برای تعاملات دنیای در حال رشد آینده است.

مدرسه آمریکایی دوبی، ماموریت اصلی خود را به چالش‌کشیدن و الهام‌بخشیدن به دانش‌آموزان برای تحقق رویاهای‌شان می‌داند و می‌کوشد تا آنها را به افرادی مشتاق یادگیری و مشارکت در دنیای به سرعت در حال تغییر امروزی تبدیل کنند.

در سال 2010، مدرسه آمریکایی دبی به پردیس 10 هکتاری ال‌برشاء نقل مکان کرد که دارای امکانات بی‌نظیری برای آموزش و رشد دانش‌آموزان است.

کلاس‌های درس در این مدرسه کوچک و کم‌جمعیت هستند و به طور میانگین، هر کلاس با 18 الی 20 دانش‎‌آموز تشکیل می‌شود. دانش‌آموزان در این کلاس‌های درس، می‌توانند از توجه و تمرکز فردی معلم برخوردار شوند.

مدرسه آمریکایی دبی ASD، مورد تایید سازمان Middle States Association of Colleges & Schools است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study