logo
پایه تحصیلی Pre-K تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی American High School Diploma - IB (DP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 39.799 تا 86.950 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه آمریکایی Dunecrest دبی

مدرسه آمریکایی Dunecrest دبی، یک مدرسه بین‌المللی دخترانه-پسرانه در کشور امارات است که برنامه آمادگی کالج را به همراه سیستم آموزشی IB به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد. زبان اصلی آموزش در این مدرسه انگلیسی است. این مدرسه، عضوی از گروه Esol Education است که در سال 1976 با هدف تاسیس و مدیریت مدارس باکیفیت بین‌المللی تاسیس شد.

Esol Education در حال حاضر خدمات آموزشی برتر خود را به بیش از 10.000 دانش‌آموز در 9 مدرسه بین‌المللی خود در شهرهای دبی (امارات)، ابوظبی (امارات)، هنگ کنگ (هنگ کنگ)، قاهره (مصر)، نیکوزیا (قبرس) و عالیه (لبنان) ارائه می‌دهد.

هر یک از مدارس Esol Education از سیستم‌های آموزشی American یا British Curriculum پیروی می‌کنند و مورد تایید سازمان MSA (انجمن کالج‌ها و مدارس ایالت‌های میانی) و شورای مدارس بین‌المللی (CIS) هستند.

مدرسه آمریکایی Dunecrest دبی، یک رویکرد جامع و کل‌نگر به آموزش آمریکایی بین‌المللی دارد که الهام‌بخش دانش‌آموزان برای کشف استعدادها، دنبال‌کردن علاقمندی‌ها و اثرگذاری مثبت بر روی جوامع و جهان پیش رو خواهد بود.

در سیستم آموزشی مدرسه Dunecrest دبی، دانش‌آموزان در مرکز تصمیم‌گیری‌های آموزشی و برنامه‌نویسی‌های آموزشی و تحصیلی قرار دارند. فعالیت‌های فوق برنامه در این مدرسه، طیف وسیع و گسترده‌ای از علاقه‌مندی‌های ورزشی و هنری دانش‌آموزان را در بر می‌گیرد.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. بوستان 17 آذر 1402

    با سلام و تشکر از اطلاعاتی که درباره مدارس دبی ارایه کردید.در خصوص هزینه برای امریکن آکادمی شهریه را بغیر از ناهار گفته و در مطلب بعدی شهریه مدرسه را برای تحصیل, اسکان و تغذیه دانش آموز عنوان نموده که متوجه نشدم 1- بالاخره سه وعده غذایی را بچه ها دارند یا نه ؟ در مدرسه Dunecrest آیا منظور از کافه تریا وعده های غذایی است یا فقط میان وعده ؟ 2- در کل مدارس خصوصی و بین المللی وعده های غذایی چگونه است ؟ 3- منظور از روزانه مثل مدارس خودمونه , یعنی نیاز به گرفتن خانه در دبی برای دانش آموز است و فرقش با شبانه روزیها چیست؟ متشکرم

    پاسخ دادن

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study