logo
پایه تحصیلی pre-K تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 62.010 تا 105.470 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Dwight دبی

مدرسه Dwight دبی، یکی از مدارس رسمی IB در شهر دبی است که برنامه سال‌های ابتدایی (PYP)، برنامه سال‌های میانی (MYP) و برنامه دیپلم (DP) سیستم آموزشی IB را به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد. هدف اصلی این مدرسه، فراهم‌ساختن یک آموزش همه‌جانبه و کل‌نگر در یک محیط یادگیری حمایتگر و مشارکتی است.

میراث نوآوری و آموزش شخصی Dwight به سال 1872 برمی‌گردد. مدرسه Dwight دبی، عضو شبکه جهانی مدارس Dwight است و این میراث ارزشمند را، به عنوان یک مدرسه بین‌المللی خصوصی وارد کشور امارات کرده است.

پردیس وسیع و سرسبز مدرسه Dwight دوبی، که در Dubai Sports City واقع شده، محیط یادگیری منحصربه‌فردی را برای دانش‌آموزان فراهم کرده است. این مدرسه برای بخش‌های مختلف، دارای ساختمان‌های مجزا و برای گروه‌های سنی متفاوت دارای امکانات ویژه است.

در مهد کودک و پیش‌دبستانی 1 و 2، کلاس‌های مدرسه با حداکثر 20 دانش‌آموز تشکیل می‌شود. در پایه‌های 1 تا 12، جمعیت کلاس‌های درس حداکثر 24 نفر است. در همه کلاس‌های درس، تعادل خوبی بین تعداد دانش‌آموز و آموزگار برقرار است. معلمان توسط یک تیم دستیار یادگیری و آموزگاران تخصصی حمایت می‌شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study