logo
پایه تحصیلی مهد کودک تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 32.700 تا 78.600 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Greenfield دبی

مدرسه Greenfield دبی، یکی از مدارس گروه Taaleem در امارات است که به ایجاد مدرسه IB در سطح جهانی متعهد است و در این کشور، به دلیل مشخصه‌های آموزشی قدرتمند و کیفیت برتر آموزش و یادگیری از شهرت بسیار زیادی برخوردار است.

این مدرسه در سال 2007 تاسیس شد و آموزش‌های مبتنی بر سیستم آموزشی IB را از سطح کودکستان تا پایه 12، به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد.

سال تحصیلی در مدرسه Greenfield دبی، شامل 186 روز آموزشی می‌شود که از سپتامبر تا ژوئن برگزار می‌گردد. سال تحصیلی این مدرسه، به سه ترم تقسیم می‌شود.

مدرسه Greenfield دبی ماموریت اصلی خود را مجهزکردن دانش‌آموزانش به مهارت‌ها، دانش و ارزش‌هایی می‌داند که از طریق یک برنامه آموزشی کارآمد و چالش‌برانگیز حاصل می‌شود. آموزگاران این مدرسه از IB Learner Profile برای ایجاد مدرسه‌ای با پایه‌هایی مبتنی بر یک محیط حمایتگر و پرورش‌دهنده استفاده می‌کنند.

این مدرسه برای اینکه بتواند به یکی از مدارس برتر جهانی IB Continuum School تبدیل گردد، در تلاش است تا دانش‌آموزانش را در راستای دستیابی به بهترین‌ و بالاترین توانمندی‌هایشان، تقویت فرهنگ احترام و کمک به اخذ تصمیمات هدفمند و کنشگرایانه هدایت کند.

فعالیت‌های فوق برنامه متنوع و گسترده این مدرسه، به دانش‌آموزان برای پرورش استعدادهای جدید و تقویت علایق موجود کمک می‌کند. تنوع و کیفیت فعالیت‌های فوق برنامه در مدرسه Greenfield دبی، این مدرسه را به یکی از بهترین‌های این حوزه تبدیل کرده است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study