logo
پایه تحصیلی سال 1 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی iGCSE - A-Level - Advanced Placement (AP) - IB (DP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه -
شهریه شبانه روزی 140.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Rosenberg سوئیس

مدرسه Rosenberg یک مدرسه شبانه‌روزی در کشور سوئیس است که در سال 1889 میلادی در سنت گالن تاسیس شده و محیط یادگیری مجهز و برجسته‌ای را برای رهبران قرن 21 فراهم کرده است. این مدرسه دارای رویکردی فردی به آموزش است و در زمینه توسعه و ارتقاء تجربیات یادگیری هدفمند برای کودکان و نوجوانان در سنین 6 تا 18 سالگی، گام‌های تاثیرگذاری برداشته است.

سیستم‌های آموزشی مدرسه در مقاطع گوناگون و بر اساس اولویت دانش‌آموزان شامل گزینه‌های سیستم آموزشی IB، دوره آموزشی A-level و سیستم آموزشی Advanced Placement می‌شود. جمعیت دانش‌آموزی در این مدرسه، متشکل از 230 دانش‌آموز (200 دانش‌آموز شبانه‌روزی) از 50 کشور گوناگون جهان تشکیل شده است. کلاس‌های درس مدرسه، با ظرفیت میانگین 8 دانش‌آموز تشکیل می‌شود و نسبت معلم به دانش‌آموز، 1 به 2 است.

مدرسه Rosenberg سوئیس دارای پردیسی به وسعت 100.000 متر مربع و امکانات آموزشی، ورزشی و … گوناگونی است که فرصت تجربه و یادگیری خلاقانه را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

مدرسه Rosenberg سوئیس، یونیفرم خاصی برای دانش‌آموزان ندارد ولی عرف و قانون پوششی خاصی را برای آنان در نظر گرفته است. دانش‌آموزان در مدرسه Rosenberg موظف هستند روزهای دوشنبه تا جمعه، در طول زمان صرف صبحانه و ناهار و همچنین در کلاس‌های درس، لباس رسمی یا «Formal Dress» بپوشند. در طول زمان‌های ذکرشده، دانش‌آموزان پسر باید کت و شلوار بپوشند و لباس مناسب برای دختران، شامل پیراهن، دامن و شلوارهای شیک و رسمی است. در طول سایر زمان‌های ذکرشده در هفته، شامل تعطیلات آخر هفته و زمان صرف شام، دانش‌آموزان می‌توانند پوشش «Smart Casual» داشته باشند که به آنها اجازه پوشیدن لباس‌های غیر رسمی ولی شیک، مانند کفش کتانی و تیشرت یقه‌دار را می‌دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study