logo
پایه تحصیلی 7 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (DP) - Advanced Placement (AP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 24.660 تا 32.030 پوند
شهریه شبانه روزی 51.920 تا 55.330 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه ACS انگلستان

مدرسه ACS انگلستان در سال 1967 برای پاسخ به نیازهای خانواده‌های انگلیسی و بین‌المللی برای تحصیل دانش‌آموزان 2 تا 18 ساله، به صورت روزانه و شبانه‌روزی شد. در مدارس بین‌المللی ACS بیش از 3700 دانش‌آموز از بیش از 100 کشور جهان تحصیل کرده اند. همه شعب مدرسه ACS انگلستان، به صورت دخترانه-پسرانه و غیر فرقه‌ای فعالیت می‌کنند.

آموزش ارائه‌شده در مدرسه ACS کشور انگلستان سرشار از تجربیات و فرصت‌هایی برای دانش‌آموزان است که بتوانند در یک محیط کاملا بین‌المللی، همه قابلیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه خود را پرورش دهند.

کارکنان و دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در این مدرسه، از نقاط مختلف جهان به ACS آمده اند. بنابراین، در این مدرسه با یک فرهنگ فوق‌العاده باز و برون‌نگر مواجه می‌شوید که درباره دنیا کنجکاوی زیادی دارد.

بین‌المللی بودن در قلب فلسفه وجودی ACS است. ما در این مدرسه، به هویت بین فرهنگی خود می‌بالیم و به تنوع، بردباری و انتخاب متعهد هستیم. در قلب رویکرد آموزشی مدرسه ACS انگلستان، آماده‌سازی قرار دارد؛ دانش‌آموزان با کسب مهارت‌ها و دانش مورد نیاز برای جهان در حال تغییر آماده می‌شوند.

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. Ali 16 آذر 1401

    سلام روزتان بخیر می خواستم بدونم برای تحصیل در این مدرسه نیاز به ارائه مدرک زبان یا ارائه مدرک ارزیابی تحصیلی داریم یا اینکه مدرسه خودش ما را ارزیابی می کنه

    پاسخ دادن

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study