021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
ACS International School
پایه تحصیلی 7 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB - American High School Diploma
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 25.600 تا 28.760 پوند
شهریه شبانه روزی 41.200 تا 49.790 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه ACS

مدرسه بین‌المللی ACS در سال 1967 برای پاسخ به نیازهای خانواده‌های انگلیسی و بین‌المللی برای تحصیل دانش‌آموزان 2 تا 18 ساله، بصورت روزانه و شبانه روزی شد. در مدارس بین‌المللی ACS بیش از 3700 دانش‌آموز از بیش از 100 کشور جهان تحصیل کرده اند. تمامی شعب مدرسه ACS، بصورت دخترانه-پسرانه و غیر فرقه‌ای فعالیت می‌کنند.

آموزش ارائه‌شده در مدرسه بین‌المللی ACS کشور انگلستان سرشار از تجربیات و فرصت‌هایی برای دانش‌آموزان است که بتوانند در یک محیط کاملا بین‌المللی، تمامی قابلیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه خود را پرورش دهند.

کارکنان و دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در این مدرسه، از نقاط مختلف جهان به ACS آمده اند. بنابراین، در این مدرسه با یک فرهنگ فوق‌العاده باز و برون‌نگر مواجه می‌شوید که درباره دنیا کنجکاوی زیادی دارد.

بین‌المللی بودن در قلب فلسفه وجودی ACS است. ما در این مدرسه، به هویت بین فرهنگی خود می‌بالیم و به تنوع، بردباری و انتخاب متعهد هستیم. در قلب رویکرد آموزشی مدرسه ACS، آماده‌سازی قرار دارد؛ دانش‌آموزان با کسب مهارت‌ها و دانش مورد نیاز برای جهان در حال تغییر آماده می‌شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ