logo
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 17.100 تا 22.150 یورو
شهریه شبانه روزی 44.300 تا 45.350 یورو

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه BBIS آلمان

مدرسه BBIS آلمان در سال 1990 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. در این زمان، جمعیت بین‌المللی در شهر برلین در حال افزایش بود ولی هیچ مدرسه بین‌المللی در این شهر فعالیت نمی‌کرد. در سال 1991، مدرسه با نام International School Berlin-Potsdam (ISBP) از اولین دانش‌آموزان خود ثبت نام کرد و در پایان سال اول، حدود 25 دانش‌آموز در مدرسه تحصیل می‌کردند.

سرانجام در سال 2002، به دلیل جابجایی پردیس مدرسه به برلین، بهره‌مندی از حمایت ایالت برندنبورگ و پذیرش دانش‌آموزان از ملیت‌های گوناگون، این مدرسه به Berlin Brandenburg International School تغییر نام داد.

پردیس 36 هکتاری مدرسه BBIS آلمان، در یک منطقه جنگلی در مرز جنوب غربی برلین قرار گرفته است و فضایی زیبا و آرام را برای رشد و اکتشافات دانش‌آموزان به وجود آورده است.

مدرسه بین‌المللی BBIS آلمان، یکی از مدارس IB پیشرو در جهان است و با ارائه سیستم آموزشی IB و فراهم‌کردن محیطی گرم و صمیمی به دانش‌آموزان خود کمک می‌کند تا به بهترین سطح از آموزش دسترسی داشته باشند و به پتانسیل‌های خود در سطحی جهانی دست پیدا کنند.

در مدرسه BBIS در کشور آلمان، سه سطح از برنامه‌های آموزشی IB شامل ابتدایی، متوسطه و دیپلم، همراه با طیف بسیار وسیعی از فعالیت‌های فوق برنامه به دانش‌آموزانی از 60 کشور دنیا ارائه می‌شود. مدرسه BBIS با ارائه یک برنامه آموزشی جامع، متنوع و گسترده به دانش آموزان کمک می‌کند تا در یک محیط گرم و صمیمانه، علایق و استعدادهای خود را کشف کنند.

سالانه، حدودا 680 دانش آموز در بخش روزانه و 70 دانش‌آموز در بخش شبانه‌روزی، در گروه سنی 3 تا 19 سال، در این مدرسه مشغول به تحصیل می‌شوند. دانش آموزان در طول تحصیل خود در BBIS در دوره‌های پیش‌دبستانی، دبستان و دبیرستان، مهارت‌های ارزشمند و ماندگاری همچون تفکر انتقادی، زبان‌های گوناگون و توانمندی‎های بین فرهنگی را کسب خواهند کرد.

هدف اصلی مدرسه BBIS کمک به دانش‌آموزان برای تبدیل‌شدن به انسانی شاد و کامل است. ظرفیت کلاس‌های درس مدرسه BBIS محدود است، بنابراین، هر دانش‌آموز از آموزش و پشتیبانی انفرادی بهره‌مند می‌شود.

شرایط سنی تحصیل در مدرسه BBIS آلمان

  • سنین 3 تا 6 سال – دانش‌آموزان وارد آموزش پیش‌دبستانی می‌شوند و تحت سیستم آموزشی Reggio Emilia آموزش خواهند دید.
  • سنین 6 تا 11 سال – دانش‌آموزان وارد پایه های 1 تا 5 می‌شوند و بر اساس سیستم آموزشی IB Primary Years Programme آموزش خواهند دید.
  • سنین 11 تا 19 سال – دانش‌آموزان وارد دبیرستان می‌شوند و سیستم‌های آموزشی IB Middle Years Programme و IB Diploma Programme را دنبال خواهند کرد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study