021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Cumnor House School
پایه تحصیلی کودکستان تا پایه هشتم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی انگلستان
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 13.185 تا 15.975 پوند
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه کامنر هاوس

در مدرسه کامنر هاوس ما همه کارها را به روش خودمان انجام می‌دهیم. به روش کامنر. در مدرسه کامنر هاوس، یک روش منحصربفرد برای انجام کارها وجود دارد. این چیزی است که مدرسه کامنر هاوس را از سایر مدارس کشور انگلستان جدا می‌کند. با اینحال، باعث یکپارچگی ما شده است. این چیزی است که باعث می شود دانش‌آموزان ما در مدرسه و مقاطع بالاتر بهترینِ خودشان باشند. ما آن را روش کامنر می‌نامیم.

از کودکستان و پیش‌دبستانی مختلط، تا مدارس ابتدایی تک‌جنسیتی از سال اول تا سال ششم دخترانه و سال اول تا سال هشتم پسرانه، ما کودکان‌مان را تشویق می‌کنیم تا به خودشان و جهان پیرامون به گونه دیگری نگاه کنند. ما کنجکاوی، گشودگی ذهن و تفکر انتقادی لازم برای برآورده‌ساختن انتظارات را در آنها پرورش می‌دهیم. بنابراین همه دانش‌آموزان به خودشان و توانایی‌شان برای مواجهه با چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو اعتماد کامل دارند.

مدرسه کامنر هاوس کشور انگلستان بر اساس تعالی آموزشی و شرافت اخلاقی بنا نهاده شده است. ما از دانش‌آموزان مان انتظارات زیادی داریم و استانداردهای بالایی برای ایشان فراهم ساخته ایم. تیم اختصاصی و حرفه‌ای کارمندان مدرسه کامنر هاوس، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با فراهم‌سازی ابزارهای یادگیری و ایجاد علاقه به یادگیری، در کلاس درس و بیرون از آنجا به موفقیت دست یابند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ