logo
Cumnor House School
پایه تحصیلی کودکستان تا سال 8
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی ملی انگلستان
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 14.175 تا 17.238 پوند
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Cumnor House انگلستان

در مدرسه Cumnor House انگلستان ما همه کارها را به روش خودمان انجام می‌دهیم. به روش کامنر. در مدرسه کامنر هاوس، یک روش منحصربفرد برای انجام کارها وجود دارد. این چیزی است که مدرسه Cumnor House را از سایر مدارس انگلستان جدا می‌کند و در عین حال، باعث یکپارچگی ما شده است. این چیزی است که باعث می‌شود دانش‌آموزان ما در مدرسه و مقاطع بالاتر بهترینِ خودشان باشند. ما آن را روش کامنر می‌نامیم.

از کودکستان و پیش‌دبستانی دخترانه-پسرانه، تا مدارس ابتدایی تک‌جنسیتی از سال اول تا سال ششم دخترانه و سال اول تا سال هشتم پسرانه، ما کودکان‌مان را تشویق می‌کنیم تا به خودشان و جهان پیرامون به گونه دیگری نگاه کنند. ما کنجکاوی، گشودگی ذهن و تفکر انتقادی لازم برای برآورده‌ساختن انتظارات را در آنها پرورش می‌دهیم. بنابراین همه دانش‌آموزان به خودشان و توانایی‌شان برای مواجهه با چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو اعتماد کامل دارند.

مدرسه Cumnor House در کشور انگلستان بر اساس تعالی آموزشی و شرافت اخلاقی بنا نهاده شده است. ما از دانش‌آموزان خود انتظارات زیادی داریم و استانداردهای بالایی برای ایشان فراهم ساخته ایم. تیم اختصاصی و حرفه‌ای کارمندان مدرسه کامنر هاوس، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با فراهم‌سازی ابزارهای یادگیری و ایجاد علاقه به یادگیری، در کلاس درس و بیرون از آنجا به موفقیت دست یابند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study