021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Cumnor House School
imgFlag
موقعیت مکانی انگلستان/ لندن بزرگ/ لندن
پایه تحصیلی کودکستان تا پایه هشتم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی انگلستان
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 4400 تا 5500 پوند
شهریه شبانه روزی -

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه کامنر هاوس

در مدرسه کامنر هاوس ما همه کارها را به روش خودمان انجام می دهیم. به روش کامنر. در مدرسه کامنر هاوس، یک روش منحصربفرد برای انجام کارها وجود دارد. این چیزی است که مدرسه کامنر هاوس انگلستان را از سایر مدارس جدا می کند. با اینحال، باعث یکپارچگی ما شده است. این چیزی است که باعث می شود دانش آموزان ما در مدرسه و مقاطع بالاتر بهترینِ خودشان باشند. ما آن را روش کامنر می نامیم.

از کودکستان و پیش دبستانی مختلط، تا مدارس ابتدایی تک جنسیتی از سال اول تا سال ششم دخترانه و سال اول تا سال هشتم پسرانه، ما کودکان مان را تشویق می کنیم تا به خودشان و جهان پیرامون به گونه دیگری نگاه کنند. ما کنجکاوی، گشودگی ذهن و تفکر انتقادی لازم برای برآورده ساختن انتظارات را در آنها پرورش می دهیم. بنابراین همه دانش آموزان به خودشان و توانایی شان برای مواجهه با چالش ها و فرصت های پیش رو اعتماد کامل دارند.

مدرسه کامنر هاوس بر اساس تعالی آموزشی و شرافت اخلاقی بنا نهاده شده است. ما از دانش آموزان مان انتظارات زیادی داریم و استانداردهای بالایی برای ایشان فراهم ساخته ایم. تیم اختصاصی و حرفه ای کارمندان مدرسه کامنر هاوس، به دانش آموزان کمک می کنند تا با فراهم سازی ابزارهای یادگیری و ایجاد علاقه به یادگیری، در کلاس درس و بیرون از آنجا به موفقیت دست یابند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست