logo
پایه تحصیلی پایه 5 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (DP) - Swiss Matura
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه بین 14.800 تا 27.300 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی بین 66.000 تا 74.600 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه ENSR سوئیس

مدرسه بین‌المللی Ecole Nouvelle Suisse Romande – ENSR، در سال 1906، بعنوان یک مدرسه خصوصی دخترانه-پسرانه در شهر لوزان کشور سوئیس افتتاح شد. در حال حاضر 600 دانش‌آموز در این مدرسه در حال تحصیل هستند.

Ecole این مدرسه، آموزش بین‌المللی منحصربه‌فردی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

Nouvelle روح نوآوری در مدرسه ENSR جریان دارد.

Suisse Romande این مدرسه در منطقه فرانسوی‌زبان سوئیس، در نزدیکی دریاچه ژنو قرار گرفته و از موقعیت ممتازی در مرکز اروپا برخوردار است.

مدرسه ENSR یک موسسه آموزشی خصوصی است که ماموریت اصلی خود را کمک به دانش‌آموزان برای تبدیل‌شدن به افرادی مسئولیت‌پذیر در حامعه به سرعت در حال تغییر امروز و در جوامعی که در دنیای آینده پیش رو خواهند داشت، می‌داند.

ارزش‌های اصلی در مدرسه ENSR، رشد و توسعه جامع دانش‌آموزان از جنبه‌های آموزشی، جسمی و ذهنی، تقویت حس مسئولیت‌پذیری و احترام متقابل، تقویت حس تعلق به جوامعی مانند جامعه دانش‌آموزی مدرسه، بازکردن ذهن آنها در مواجهه با فرهنگ‌های جدید و سازگاری با نیازهای فردی تک‌تک دانش‌آموزان مدرسه است.

معلم‌های توانمند و باتجربه، به دانش‌آموزان و تقویت کیفیت آموزشی آنان متعهد هستند. مدرسه ENSR مشرف به کلیسای جامع قرون وسطایی شهر لوزان است و به امکانات ورزشی متعددی دسترسی دارد. به علاوه، در این مدرسه فرهنگ بین‌المللی پاس داشته می‌شود و دانش‌آموزان غیر انگلیسی‌زبان به خوبی در فرهنگ این مدرسه پذیرفته می‌شوند. این مدرسه با دنبال‌کردن هدف چندزبانگی، آموزش زبان‌های انگلیسی و آلمانی را در دستور کار خود قرار داده است.

دانش‌آموزان مدرسه ENSR پس از پایان دوره تحصیل خود می‌توانند بر اساس سیستم آموزشی انتخابی، یکی از مدرک‌های معتبر و بین‌المللی Swiss Maturity (که دسترسی به دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی معتبر در سراسر جهان را فراهم می‌کند) و International Baccalaureate یا IB (که مدرکی معتبر در میان دانشگاه و موسسات آموزشی سراسر جهان است) را دریافت کنند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study