021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Fairview International School
8
imgFlag
موقعیت مکانی انگلستان/ اسکاتلند/ استرلینگ
پایه تحصیلی هفتم تا یازدهم
جنسیت پسرانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 9000 تا 13000 پوند
شهریه شبانه روزی 29000 تا 30000 پوند

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه فیرویو

مدرسه فیرویو (Fairview) یک مدرسه مختلط در کشور انگلستان برای تمامی گروه های سنی است و در ییلاقات جنگلی پایین Ochil Hills در شهر آبگرم طبیعی بریج آو آلن قرار گرفته است.

مدرسه بین المللی فیرویو قصد دارد تا با ارائه آموزش فراگیر مبتنی بر IB، به یکی از مدارس پیشرو و برتر اسکاتلند تبدیل گردد. این مدرسه دارای یک میراث بسیار غنی فراهم سازی امکان یادگیری الهام بخش برای کودکان به مدت بیش از 40 سال است. مدرسه فیرویو متشکل از شش مدرسه، بیش از 300 معلم و 3000 دانش آموز است. این خانواده فیرویو است.

برنامه آموزشی ما بر اساس برنامه بین المللی معتبر و شناخته شده IB بنا نهاده شده است. با پیروی از این روش یادگیری الهام بخش، کودک شما علاقه راستین به یادگیری پیدا خواهد کرد. ما کودکان را برای دستیابی به تمامی پتانسیل های خود از طریق آموزش الهام بخشی، که فرد را در جایگاه اصلی قرار می دهد، دست یابند. موفقیت صرفا با دستاوردهای تحصیلی سنجیده نمی شود، بلکه چیزی که به آن تبدیل می شوند نیز مهم است. دانش آموزان مدرسه فیرویو، جوانان کنجکاو، مقاوم و با اعتمادبنفسی هستند که مدرسه ما را با مهارت های لازم برای موفقیت در زندگی ترک می کنند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست