logo
پایه تحصیلی پیش‌دبستانی تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی ملی بریتانیا - IB (DP) - A-level - iGCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 55.620 تا 100.940 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Kent College دبی

مدرسه Kent College دبی در سال 2016 میلادی، با هدف فراهم‌کردن مدرسه‌ای با استانداردهای مشابه مدرسه Kent College Canterbury انگلیس، در کنار بازتاب انتظارات و شرایط موجود در کشور امارات متحده عربی برای خانواده‌های ساکن دبی تاسیس گردید.

مدرسه کنت کالج دوبی، چشم‌انداز خود را در توسعه و ارتقاء پتانسیل‌های فردی در دانش‌آموزان می‌داند. ماموریت اصلی کنت کالج دبی، پرورش دانش‌آموزانی شاد در یک محیط مبتنی بر مشارکت و توانمندی، بر اساس ارزش‌های سنتی اصلی است که آمادگی و برتری شغلی آنها را تضمین می‌کند.

مدرسه Kent College دبی، به داشتن فضایی دوستانه و گرم در مدرسه و ایجاد تعادل بین دستاوردهای تحصیلی و حمایت معنوی شهرت دارد. جمعیت دانش‌آموزان مدرسه، حدود 1.265 نفر است که آموزش‌های مربوطه از پیش‌دبستانی تا سال سیزدهم (پایه دوازدهم) را دریافت می‌کنند.

اکثر معلمان مدرسه کنت کالج دوبی را آموزگاران بریتانیایی تشکیل می‌دهند که همگی دارای مدارک معتبر تدریس از انگلستان یا معادل آن را دارا هستند. کلاس‌های کم‌جمعیت مدرسه Kent College دبی، دریافت توجه فردی و یادگیری شخصی دانش‌آموزان را تضمین می‌کند. در این مدرسه، دانش‌آموزان بالاترین سطح آموزش شخصی را از آموزگاران خود دریافت خواهند نمود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study