logo
پایه تحصیلی کودکستان تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (MYP&DP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 40.000 تا 82.000 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 77.000 تا 115.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه La Garenne سوئیس

مدرسه بین‌المللی La Garenne، در سال 1947 در کشور سوئیس تاسیس شد. در مدرسه La Garenne، اولویت اصلی شادی، امنیت، سلامت و ارزشمندی کودکان است. با 70 سال تجربه، این مدرسه یک تیم متعهد با رویکرد آموزشی کل‌نگر و جامع ایجاد کرده است.

در مدرسه La Garenne، دانش‌آموزان برای یک زندگی موفق و متعادل در آینده آماده می‌شوند. با برنامه سفرهای اکتشافی و سفرهای جهانی مدرسه، دانش‌آموزان با چالش‌هایی روبرو می‌شوند که منجر به تقویت و توسعه حس اتکا به خود می‌شود.

دانش‌آموزان بین‌المللی مدرسه La Garenne، از بیش از 28 کشور جهان وارد این مدرسه می‌شوند و بنابراین، تنوع فرهنگی در اینجا بسیار بالاست.

مدرسه La Garenne، برای حفظ کیفیت آموزشی خود، از معلمان بسیار متعهد و باتجربه، یادگیری مبتنی بر تحقیق، تکنولوژی‌های آموزشی پیشرفته و کلاس‌های کوچک استفاده می‌کند که به کودکان اجازه می‌دهد در محیطی بهینه و خلاق شکوفا شوند.

در این مدرسه به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌شود که به دانش‌آموزان کمک می‌کند به این دو زبان به راحتی صحبت کنند و در آزمون‌های Cambridge و DELF نتایج خوبی بگیرند.

فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه، شامل طیف گسترده‌ای از گزینه‌هایی است که همه علایق و آرزوهای کودکان را پوشش می‌دهد. پس از فارغ‌التحصیلی از La Garenne، دانش‌آموز برای چالش‌های پیش رو آماده خواهد بود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study