logo
پایه تحصیلی 6 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی American High School Diploma
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 74.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Monte Rosa سوئیس

مدرسه Monte Rosa در سال 1874 در کشور سوئیس تاسیس شد. این مدرسه در شهر مونترو و در مجاورت دریاچه ژنو قرار گرفته است. پردیس 6000 متر مربعی این مدرسه، اتاق‌های راحت، امکانات ورزشی و چشم‌اندازی زیبا به کوهستان و دریاچه ژنو دارد.

این مدرسه، از همان ابتدای تاسیس اقدام به ارائه برنامه‌های آموزشی پیرامون موضوعات اصلی و دوره‌های فشرده زبان کرده است که توسط آموزگاران باتجربه در یک محیط آموزشی خانوادگی فراهم می‌شوند.

هدف اصلی مدرسه دخترانه-پسرانه، شبانه‌وزی خصوصی Monte Rosa، فراهم‌کردن بهترین زیرساخت‌ها برای دانش‌آموزان است، از این رو، طیف گسترده‌ای از تجهیزات متناسب با نیازهای آموزشی و شخصی و با توجه به سن آنها ارائه می‌شود.

روش‌های آموزشی مدرسه Monte Rosa، به دانش‌آموزان از ملیت‌های مختلف فرصت آشنایی با یکدیگر و زندگی اجتماعی در سوئیس را می‌دهد. دانش‌آموزان مدرسه در گروه سنی 8 تا 19 ساله هستند و آموزش‌های متنوعی به آنها ارائه می‌شود. در بخش شبانه‌روزی، دانش‌آموزان پایه‌های 9 تا 12 مشغول تحصیل هستند.

کلاس‌های درس مدرسه در گروه‌های کوچک 2 تا 12 نفره سازمان‌دهی می‎‌شود. کلاس‌های درسی کم‌جمعیت و آموزش شخصی با هدف دستیابی به بهترین نتایج طراحی شده اند و تعامل بین دانش‌آموزان و معلمان در بالاترین سطح ممکن وجود دارد.

در مدرسه Monte Rosa، درخواست پذیرش هر یک از دانش آموزان با دقت و بر اساس معیارهای فردی بررسی می‌شود. برای اپلای در این مدرسه، دانش آموزان پس از تکمیل اپلیکیشن فرم و ارائه مدارک لازم، باید در یک آزمون تعیین سطح یا جلسه مصاحبه کوتاه شرکت کنند.

تیم آموزشی این مدرسه، دوره‌های و مواد آموزشی متنوعی برای آموزش و تقویت زبان‌های فرانسوی، انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند. همچنین، امکان تشکیل کلاس خصوصی در زبان‌های روسی، چینی مندرین و ژاپنی نیز وجود دارد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study