logo
Montreux International School
پایه تحصیلی پایه 11 و 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (CP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 25.000 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 67.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه بین‌المللی مونترو سوئیس

مدرسه بین‌المللی مونترو، عضوی از گروه مدارس VIE Education است و در سپتامبر سال 2021، تاسیس گردیده است. این مدرسه به طور خاص، به ارائه آموزش‌های نوین مبتنی بر کسب‌وکار اختصاص یافته است. مدرسه مونترو در کشور سوئیس با ترکیب مدارک معتبر بین‌المللی با بهترین تجربیات عملی شغلی، به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا علایق خود را از طریق مسیرهای صحیح شغلی دنبال کنند.

ما وظیفه اصلی خود را فراهم‌ساختن مهارت‌های ارزشمند زندگی، در کنار بسته‌های آموزشی شغلی مناسب و ارائه مدرک‌های آکادمیک می‌دانیم. به گونه‌ای که دانش‌آموزان ما بتوانند به خوبی برای قرارگرفتن در مسیر موفقیت آماده شوند. رویکرد مدرسه بین‌المللی مونترو، ایجاد یک مسیر سریع برای دستیابی دانش‌آموزان به سودمندی و رضایت شغلی است.

ارزش‌های اساسی مدرسه بین‌المللی مونترو بر روی نوآوری شجاعانه و به چالش‌کشیدن ایده‌ها، تاثیر اجتماعی مثبت دانش‌آموزان بر روی جامعه پیرامون، نگاهی هدفمند به آینده و احترام و گرامیداشت تفاوت‌های فرهنگی تاکید دارد.

از آنجایی‌که بخش قابل توجهی از جمعیت دانش‌آموزی مدرسه مونترو را دانش‌آموزان بین‌المللی از کشورهای گوناگون جهان تشکیل می‌دهند، ایجاد یک محیط آرام و مناسب برای آنان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بخشی از امکاناتی که برای دانش‌آموزان شبانه‌روزی مدرسه فراهم شده است عبارتند از: میز پینگ‌پنگ، زمین تنیس، زمین فوتبال و بسکتبال، امکانات ورزشی سرپوشیده، کافه تریا و …

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study