logo
پایه تحصیلی 6 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 20.700 تا 29.400 پوند
شهریه شبانه روزی 37.200 تا 47.400 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Rochester انگلستان

کالج Rochester که در سال 1984 در شهر کنت کشور انگلستان تاسیس شده و یک مدرسه روزانه و شبانه‌روزی است که با قطار سریع‌السیر، در فاصله 37 دقیقه‌ای از مرکز شهر لندن قرار گرفته است. این مدرسه عضوی از خانواده مدارس Dukes Education است.

حدود 25 درصد جمعیت دانش‌آموزی کالج Rochester را دانش‌آموزان بین‌المللی تشکیل می‌دهند. این کالج دارای تقریبا 345 دانش‌آموز است که حدودا 110 نفر به صورت شبانه روزی در اینجا مشغول به تحصیل هستند.

کالج Rochester دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون IELTS ارائه می‌دهد. کالج خصوصی Rochester از آغاز فعالیت خود، دانش‌آموزانش را برای تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی آماده کرده است. آموزگاران و مشاوران این مدرسه، یک برنامه حمایتی مدون برای افزایش شانس پذیرش دانش‌آموزان در دانشگاه‌های پزشکی ارائه می‌دهند.

در سال 2020، نه نفر از دانش‌آموزان این مدرسه موفق شدند در رشته پزشکی به ادامه تحصیل بپردازند.

کلاس‌های درس در کالج Rochester بطور میانگین با 8 دانش‌آموز تشکیل می‌شود. بنابراین دانش‌آموزان از آموزش شخصی‌تر بهره‌مند می‌شوند و امکان مطرح‌کردن سوالات در خصوص موارد تدریس‌شده در کلاس درس با سهولت بیشتری فراهم است. به علاوه، کالج دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا عقاید و افکار خود را آزادانه بیان کنند و منتقدانه، خلاقانه و مستقل فکر کنند.

کالج Rochester از نظر پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان در دوره آموزشی A-level جزء کالج های برتر انگلیس به شمار می‌آید و به طور مستمر، به عنوان یک مدرسه شبانه‌روزی و کالج Sixth form برتر در کشور بریتانیا شناخته می‌شود.

دانش‌آموزان بین‌المللی کالج Rochester در خوابگاه مدرسه که داخل پردیس اصلی کالج قرار دارد ساکن می‌شوند. اتاق‌های دانش‌آموزان یک‌نفره است و تعدادی از آنها دارای سرویس بهداشتی اختصاصی در داخل اتاق هستند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study