021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Collège et Lycée Saint-Charles
پایه تحصیلی 5 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB، MYP
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 14.400 تا 33.000 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 63.400 تا 82.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Saint-Charles

کالج Saint-Charles در سال 1897، بعنوان یک مدرسه خصوصی در کانتون ژورا کشور سوئیس تاسیس شد. در این، دانش و افراد در کانون توجه و اهمیت قرار دارند.

پردیس کالج Saint-Charles از ساختمان اصلی، یک ساختمان مدرسه، یک کلیسای کوچک زیبا و مجموعه ورزشی Léon Burrus تشکیل شده است. کلاس‌های درس این مدرسه غرق در نور طبیعی با چشم‌اندازی شفاف از طبیعت اطراف هستند و فضایی مناسب برای به اشتراک‌گذاشتن دانش با دیدگاهی انتقادی و کنجکاوانه خلق کرده اند.

250 دانش‌آموز این مدرسه در گروه سنی 8 تا 20 ساله، از آموزش با کیفیت بالا بهره‌مند می‌شوند که ابزارهای لازم برای پیگیری و ایجاد مسیر پیشرفت و رشد در دنیایی پیچیده و سخت را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

معلمان و دانش‌آموزان کالج Saint-Charles، یک هویت منسجم را تشکیل می‌دهند. تحت پرچم همکاری در رشد، کالج سنت چارلز هر کاری که ممکن است انجام می‌دهد تا جوانان آینده را به شهروندان جهانی تبدیل کند.

کالج سنت چارلز بر کنجکاوی، حس تحمل و رواداری و آزادی تأکید می‌کند و بطور مداوم به دنبال ایجاد تعادل بین سنت و ایده‌های نو است.

رویکرد آموزشی کل‌نگر کالج Saint-Charles بر اساس ارزش‌های قدرتمندی مانند روشنفکری، انسانیت و پایبندی به سنت‌ها طرح‌ریزی شده و این مدرسه را به مکانی برای آموزش همه اصول و مفاهیم زندگی تبدیل کرده است.

بخش شبانه‌روزی کالج Saint-Charles، قابلیت اسکان ده‌ها دانش‌آموز بین‌المللی را در یک محیط گرم و خانوادگی دارد. نظارت شبانه‌روزی بر روی محل اسکان دانش‌آموزان و فراهم‌سازی محیطی امن و حمایتگر، رشد شخصی و تحصیلی دانش‌آموزان را به بهترین نحو میسر ساخته است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ