logo
پایه تحصیلی کودکستان تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (DP) - Advanced Placement (AP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 28.000 تا 53.000 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 100.500 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه آمریکایی سوئیس – TASIS

در سال 1956، مدرسه آمریکایی سوئیس – TASIS با هدف آماده‌کردن دانش‌آموزان برای ورود به کالج‌ها و دانشگاه‌های آمریکا و آشنایی آنها با زبان‌ها و فرهنگ اروپایی، در کشور سوئیس آغاز به فعالیت کرد.

حدودا 700 دانش‌آموز روزانه و شبانه‌روزی از مقطع کودکستان تا پایه 12 در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند. 250 دانش‌آموز در گروه سنی 12 تا 19 سال، در بخش شبانه‌روزی مدرسه آمریکایی سوئیس – TASIS تحصیل می‌کنند. جامعه دانش‌آموزی مدرسه آمریکایی سوئیس – TASIS متشکل از افرادی از تقریبا 60 کشور است که به 35 زبان مختلف صحبت می‌کنند. تفاوت‌های فرهنگی در این مدرسه، به عنوان چالش برای دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شود و به آنها اجازه می‌دهد به عنوان شهروندان جهانی زندگی کنند.

پردیس مدرسه آمریکایی سوئیس – TASIS دارای 25 ساختمان است که قدمت آنها از قرن 17 میلادی تا سال 2014 می‌رسد. مدرسه آمریکایی سوئیس در بخش جنوبی کشور سوئیس قرار دارد و دارای چشم‌اندازهای زیبایی به کوهستان پوشیده از برف در شمال و درختان نخل، دریاچه‌های زیبا و مرز ایتالیا در جنوب است.

سیستم آموزشی ارائه‌شده در مدرسه آمریکایی سوئیس – TASIS بر اساس مجموعه‌ای از برترین و معتبرترین سیستم‌های آموزشی جهان مانند IB، دیپلم دبیرستان آمریکایی (US High School Diploma) و Advanced Placement بنا نهاده شده است. به علاوه، دانش‌آموزان بین‌المللی می‌توانند از برنامه آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم نیز در این مدرسه بهره‌مند شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study