021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Western University
10
عالی 0 دیدگاه
imgFlag
موقعیت مکانی کانادا/ انتاریو/ لندن
نوع دانشگاه دولتی
تعداد کل دانشجویان 40000 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی 6314 نفر
دانشگاه وسترن
img_university
img_university
img_university
img_university
رتبه جهانی 170
خروجی تحقیقاتی بسیار بالا
نسبت دانشجو به استاد 1 به 22
اندازه دانشگاه بزرگ
زبان تحصیل انگلیسی
تعداد هیات علمی 1311 نفر
درباره دانشگاه

دانشگاه وسترن

دانشگاه وسترن انتاریو در سال 1878 در شهر لندن از استان انتاریوی کانادا تاسیس شد. این دانشگاه، در مساحتی بالغ بر 480 هکتاری، شامل 12 مدرسه و دانشکده است: دانشکده هنر و علوم انسانی، دانشکده موسیقی، دانشکده آموزش، دانشکده مطالعات کارشناسی ارشد و پست‌داک، دانشکده مطالعات رسانه و اطلاعات، مدرسه تجارت آیوی، مدرسه پزشکی و دندانپزشکی، دانشکده حقوق، دانشکده مهندسی، دانشکده علوم بهداشتی و دانشکده علوم اجتماعی. مراکز پژوهشی دانشگاه وسترن عبارتند از: مؤسسه فلسفه راتمن، مهندسی باد، مؤسسه انرژی و محیط زیست، مؤسسه مغز و ذهن، مؤسسه پژوهشی روبارتس، مرکز پروژه های پژوهشی کامبپوزیت فرانهوفر و مؤسسه استخوان و مفصل.

کالج دانشگاهی برسکیا، کالج دانشگاهی هورون و کالج دانشگاهی کینگز با این دانشگاه همکاری می کنند. پژوهش در این دانشگاه بر روی چهار زمینه علوم زیستی و شرایط انسانی؛ ارزش ها و آنالیز فرهنگی؛ انسان و محیط زیست فیزیکی و فعالیت اقتصادی، سیاست عمومی و جریانات اجتماعی تمرکز دارد. پژوهشگران دانشگاه وسترن با بودجه پژوهشی سالانه به ارزش 235 میلیون دلار برای به اشتراک گذاری دانش و سیاست در سطح جهانی در حال کار هستند.

تعداد کل دانشجویان تمام وقت مقطع کارشناسی دانشگاه وسترن 25006 نفر، در مقطع کارشناسی ارشد 2946 نفر و در مقطع دکترا 2219 نفر است. نرخ اشتغال به کار فارغ التحصیلان دانشگاه وسترن بیش از 95 درصد اعلام شده است. همچنین بیش از 328 هزار دانش آموخته در 160 کشور جهان دارد.

با عرض پوزش، رشته های تحصیلی مربوط به این دانشگاه در دسترس نمی باشد!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست