logo
پایه تحصیلی مهد کودک تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 12.150 تا 17.361 پوند
شهریه شبانه روزی 41.490 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Ashford انگلستان

 مدرسه Ashford انگلستان یک مدرسه روزانه و شبانه‌روزی و دخترانه-پسرانه در مرکز شهر کنت (Kent) است که تنها 37 دقیقه با شهر لندن فاصله دارد. این مدرسه در سال 1898 تاسیس شد و عضوی از انجمن مدارس شبانه‌روزی (BSA) است. پردیس مدرسه Ashford انگلستان در فضایی به مساحت بیش از 10 هکتار، در نزدیکی مرکز اشفورد و در مجاورت International Station قرار گرفته است. این مدرسه دارای چند زمین بازی، یک مرکز ورزشی تازه‌تاسیس، سالن بدنسازی، مرکز تناسب اندام، استخر شنای سرپوشیده، زمین نتبال و تنیس، زمین چمن مصنوعی مجهز به نورافکن، ساختمان‌های خوابگاه (دو ساختمان مجزا برای دختران و پسران) و سالن غذاخوری است.

در این مدرسه آموزشی استثنائی و الهام‌بخش به دانش‌آموزان ارائه می‌شود که به آنها کمک می‌کند در مسیر شادی و موفقیت گام بردارند. تقریبا 500 دانش‌آموز در دبیرستان (گروه سنی 11 تا 18 ساله) و حدودا همین تعداد در دبستان و مهد کودک (3 ماهه تا 11 ساله) مشغول تحصیل و یادگیری هستند.

مدرسه Ashford انگلستان چشم‌انداز خود را تبدیل‌شدن به یک مرکز آموزشی برتر در سطح ملی در کشور انگلستان و در سطح بین‌المللی می‌داند که نوجوانان را برای ایجاد تغییر در دنیای در حال دگرگونی امروز توانمند سازد.

این مدرسه برای دستیابی به هدف خود، افزایش ماجراجویی دانش‌آموزان در کلاس درس و خارج آن، ایجاد یک محیط یادگیری حمایتی که در آن، رفاه و تندرستی به عنوان پیش‌نیازهای موفقیت نوجوانان در نظر گرفته می‌شود و تشویق و تقویت کنجکاوی و اعتماد به‌نفس تحصیلی در آنها را در دستور کار خود قرار داده است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study