logo
پایه تحصیلی کودکستان تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 11.949 تا 25.836 پوند
شهریه شبانه روزی 31.290 تا 42.714 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Bishops Stortford انگلستان

کالج Bishops Stortford انگلستان در سال 1868 میلادی تاسیس شد و یک مدرسه روزانه و شبانه‌روزی برای دانش‌آموزان گروه سنی 4 تا 18 ساله است. دانش‌آموزان دختر و پسر، از سن 7 سالگی می‌توانند در ساختمان‌های اسکان شبانه‌روزی مدرسه (خوابگاه) سکونت داشته باشند.

دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در کالج Bishops Stortford با چنان الگوهای شایسته‌ای احاطه شده اند که آنان را قادر می‌سازد اعتماد به‌نفس و توانایی مشابه برای تبدیل چیزهای معمول به خارق‌العاده را کسب کنند. این مدرسه، یکی از بهترین مدارس مستقل و دخترانه-پسرانه در شهرستان هرتفوردشایر در ناحیه شرق کشور انگلستان است.

کالج Bishops Stortford انگلستان متشکل از سه مدرسه در سطوح مختلف است. بنابراین، در عین آنکه به اندازه کافی برای فراهم‌آوردن فرصت‌های استثنائی برای یادگیری دانش‌آموزان بزرگ است، آنقدر کوچک است که عملکرد همه دانش‌آموزان به صورت فردی مورد ارزیابی و نظارت قرار می‌گیرد.

سه مقطع تحصیلی در کالج Bishops Stortford انگلستان شامل پیش‌دبستانی برای گروه سنی 4 تا 7 ساله متشکل از 129 دانش‌آموز، دبستان برای گروه سنی 7 تا 13 ساله دارای 531 دانش‌آموز و دبیرستان برای گروه سنی 13 تا 18 ساله با 620 دانش‌آموز می‌شود. در مجموع، حدودا 1280 دانش‌آموز در این مدرسه در حال تحصیل هستند.

حدودا 175 دانش‌آموز شبانه‌روزی در این مدرسه در حال تحصیل هستند که 40 نفر از آنان را دانش‌آموزان دبستانی (عمدتا از سن سالگی) و 135 نفر دبیرستانی (شامل دانش‌آموزان بین‌المللی) تشکیل می‌دهند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study