logo
پایه تحصیلی 8 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Levels - High School Diploma - IGCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 31.500 تا 35.500 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 90.500 تا 103.500 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Brillantmont سوئیس

مدرسه Brillantmont، در سال 1882 در شهر لوزان کشور سوئیس تاسیس شده است. این مدرسه جزء معدود مدارس سوئیس است که به صورت خانوادگی راه‌اندازی شده و توسط نسل پنجم خانواده بنیانگذاران مدرسه اداره می‌شود.

مدرسه Brillantmont یک مدرسه کوچک، با یک جامعه اختصاصی مانند یک خانواده است. ما به تفاوت‌های یکدیگر احترام می‌گذاریم، باورها و ذهنیت‌های متفاوت را گرامی می‌داریم و هنگام یادگیری و رشد، از یکدیگر حمایت می‌کنیم. افراد با یکدیگر تفاوت دارند؛ افراد دارای علایق متفاوت، استعدادهای متفاوت و اهداف متفاوتی هستند. به عنوان یک مدرسه، ما تلاش می‌کنیم تا پتانسیل‌های هر دانش‌آموز را به واقعیت تبدیل کنیم، آنها را به گونه‌ای پرورش می‌دهیم که در همه کارها مسئولیت‌پذیر، کنجکاو و دارای اعتماد به‌نفس باشند. ما به منحصربه‌فردبودن همه دانش‌آموزان باور داریم.

مدرسه Brillantmont با مرکز شهر 5 دقیقه فاصله دارد و در میان باغ‌های سرسبز و بزرگی قرار گرفته است. رفتن به کوهستان‌ها و جنگل‌های اطراف یا لذت از فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در شهر، به سادگی امکان‌پذیر است.

ما بر این باور هستیم که دانش‌آموز در مرکز همه کارهای ما قرار دارد. هر کودکی متفاوت است و معلمان ما از سبک‌های آموزشی مختلفی برای افزایش مشارکت دانش آموز استفاده می‌کنند و فرآیند یادگیری را برای هر یک از آنها، به صورت خاص معنادار سازند. کلاس‌های کم‌جمعیت، باعث سهولت ارتباط و افزایش پشتیبانی معلم می‌شود. هدف ما در مدرسه Brillantmont این است که دانش‌آموزان از یادگیری لذت ببرند و در کنار آن، کنجکاوی و مهارت‌های مادام‌العمری را توسعه دهند که آنها را برای دنیای به سرعت در حال تغییر پیش رو آماده کند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study