021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Collège Bourget
پایه تحصیلی 7 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی برنامه تحصیلی استانی کبک
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 14.500 دلار
شهریه شبانه روزی 36.120 دلار

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج بوقژه

کالج بوقژه در سال 1850 تاسیس شده و در مکان زیبایی در کوهپایه کوه ریگو قرار گرفته است. این کالج بین شهرهای مونترآل و اتاوا در کشور کانادا قرار دارد و بیش از 1600 دانش‌آموز در بخش‌های گوناگون این مدرسه (پیش‌دبستانی، دبستان، متوسطه و بین‌المللی) به تحصیل پرداخته اند.

در طول چندین دهه، کالج بوقژه یکی از بزرگترین مدارس شبانه روزی در استان کبک محسوب می‌شد. محیط استئنائی کالج بوقژه، مکانی امن در اختیار دانش‌آموزان می‌گذارد و سبک زندگی پویا و فعال را در آنان تشویق می‌کند. در این مدرسه، هر دانش‌آموز در حوزه‌های متفاوتی رشد می‌کند: هنر، ورزش، علوم و خدمات اجتماعی.

در مدرسه بوقژه، دانش‌آموزان بطور روزانه از حمایت همه‌جانبه آموزشی بهره‌مند می‌شوند. هدف از این خدمات حمایتی، هدایت دانش‌آموزان به سوی موفقیت تحصیلی و رشد فردی است و شامل ارائه راهنمایی و مشاوره در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به زندگی در مدرسه، مسائل درسی و روحی آنها می‌شود.

بیش از 98 درصد دانش‌آموزان کالج بوقژه موفق به دریافت دیپلم دبیرستان و ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه می‌شوند. فارغ‌التحصیلان کالج بوقژه جوانانی با دستاوردهای تحصیلی استثنائی، شهروندانی مسئولیت‌پذیر با ذهنی باز و اعتمادبنفس بالا خواهند بود.

علاوه بر زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی، این مدرسه آموزش زبان چینی مندرین را نیز به صورت اختیاری به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد. دانش‌آموزان مدرسه همچنین می‌توانند در سفرهی فرهنگی و بین‌المللی مدرسه در کانادا و سایر کشورهای جهان مشارکت داشته باشند.

زیرساخت‌های مدرن مدرسه، امکان تجربه ورزش‌های گوناگونی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. بعلاوه، تیم‌های ورزشی کالج بوقژه عملکرد درخشانی در رشته‌های مختلف ورزشی نشان داده اند.

دانش‌آموزان بین‌المللی مدرسه بوقژه می‌توانند برنامه تحصیلی به زبان فرانسوی در پایه‌های 7 تا 11 یا به زبان انگلیسی در پایه‌های 10 تا 12 مشغول به تحصیل شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ