logo
پایه تحصیلی پیش‌دبستانی تا سال 11
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 14.640 تا 22.335 پوند
شهریه شبانه روزی

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Downsend انگلستان

مدرسه Downsend انگلستان یک مدرسه خصوصی نوآورانه در کشور انگلستان برای کودکان 2 تا 16 سال است. این مدرسه، عضوی از خانواده بزرگ مدارس Cognita در بریتانیا است. شعار ما این است: «با شجاعت از هیچ فرصتی محروم نمی‌شوید» و این میراث ما در داون سند است.

در سبک راستین مدرسه Downsend انگلستان، ما با آماده‌سازی کودکان برای تبدیل‌شدن به یک شهروند جهانی، با تقویت شجاعت در آنان، تجلیل از نوآوری و ایجاد فرصت‌های فراوان، از همه امکانات فراهم‌شده در آینده با آغوش باز استقبال می‌کنیم.

ما در مدرسه Downsend انگلستان برای پذیرش چالش‌های جدید و لذت‌بردن از تجربیات منحصربفرد، بهترین سنت‌ها و برترین اصول را با پشتیبانی و ایجاد انگیزه در هم می‌آمیزیم.

در مدرسه Downsend انگلستان، دانش‌آموزان ترغیب می‌شوند تا در دنیای پیرامون خود مشارکت داشته باشند و به صورت مستقل فکر کنند. دانش‌آموزان مدرسه زبان انگلیسی، علوم، ریاضی، هنر و … خارج از کلاس درس نیز خواهند آموخت.

این مدرسه نگاه متفاوتی به زندگی دارد. ما مرزها را از میان برمی‌داریم و امکانات و فرصت‌های جدید را کشف می‌کنیم.

فعالیت‌های فوق برنامه متنوع و گسترده این مدرسه، به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد مهارت‌های جدیدی در خود خلق کنند. این برنامه‌ها شامل انجمن‌های متنوع، سفرهای مدرسه، ورزش و هنرهای خلاقانه می‌شود.

هدف اصلی این فعالیت‌ها، تشویق دانش‌آموزان در پایه‌های مختلف تحصیلی برای دنبال‌کردن و توسعه علایق و توانمندی‌های فردی است. همچنین، دانش‌آموزان می‌توانند با بهره‌مندی از تجربیات یادگیری ارزشمند در کنار تحصیل، به افرادی مستقل و بالغ تبدیل شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study