logo
پایه تحصیلی 6 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (DP&CP) - IGCSE - French Baccalaureate - Maturité Suisse - US High School Diploma
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه 24.600 تا 35.900 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 102.700 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Leman سوئیس

کالج Leman سوئیس، در یک منطقه زیبا و سرسبز در مجاورت دریاچه ژنو یا لمان قرار گرفته است. پردیس این کالج، دارای چشم‌انداز زیبایی به کوه‌های آلپ است و تنها چند دقیقه با شهر ژنو فاصله دارد.

در بین مدارس سوئیس، کالج لمان، با مجموع 1900 دانش‌آموز از بیش از 100 کشور جهان، بزرگترین مدرسه خصوصی کشور سوئیس برای پایه‌های کودکستان تا 12 به شمار می‌آید.

از زمان تاسیس در سال 1960، این مدرسه بین‌المللی روزانه و شبانه‌روزی، شهرت خوبی در برنامه آموزشی جامع و دوزبانه خود در سطوح پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه داشته است.

رویکرد کالج Leman سوئیس به آموزش، دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا علایق و استعدادهای خود را توسعه دهند. بدین منظور، طیف وسیعی از فرصت‌های آموزشی همراه با آموزگاران باتجربه و ماهر در این مدرسه ارائه می‌شود.

کلاس‌های درس در کالج Leman سوئیس، به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی تدریس می‌شود. به علاوه، زبان‌های گوناگونی نیز به دانش‌آموزان ارائه خواهد شد و دانش‌آموزان می‌توانند در یک محیط کاملا بین‌المللی، به طور روزانه زبان‌های جدید را بیاموزند. دانش‌آموزان کالج Leman سوئیس، می‌توانند به یکی از زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی تحصیل به بپردازند یا برنامه آموزشی دوزبانه این مدرسه را دنبال کنند. همچنین، طیف گسترده و متنوعی از فعالیت‌های فوق برنامه در اختیار دانش‌آموزان مدرسه قرار گرفته است.

برتری آموزشی، یادگیری باکیفیت و آموزش تاثیرگذار سطح مطلوبی از رفاه را ایجاد کرده است که در مرکز سیستم آموزشی مدرسه جای دارد. برای اینکه دانش‌آموزان بتوانند به بالاترین سطح از پتانسیل‌های خود دست یابند، باید نیازهای فیزیکی، احساسی و اجتماعی آنان به خوبی پاسخ داده شود.

در کالج Leman سوئیس، برای دستیابی به نتایح آکادمیک عالی، از سیستم‌های آموزشی معتبری همچون IB، دیپلم دبیرستان آمریکا، Swiss Maturité سوئیس و French Baccalauréat استفاده می‌شود. فارغ‌التحصیلان این مدرسه، در دانشگاه‌های برتر و معتبری در کشورهای مختلف جهان به ادامه تحصیل می‌پردازند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study