logo
GEMS World Academy
پایه تحصیلی Pre-K تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 40.000 تا 114.128 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

آکادمی GEMS دبی

آکادمی GEMS دبی یک مدرسه بین‌المللی دخترانه-پسرانه در کشور امارات است که امکانات و برنامه‌های آموزشی باکیفیتی را در اختیار جمعیت دانش‌آموزی چندفرهنگی خود، در گروه سنی 2 تا 18 ساله قرار می‌دهد. این مدرسه بعنوان یک زیرمجموعه از گروه آموزشی GEMS Education، در سال 2007 تاسیس شد و فعالیت خود از سال 2008 آغاز نمود.

آکادمی GEMS دبی، یکی از مدارس رسمی IB است که سیستم آموزشی خود را بر اساس برنامه‌های PYP در مدرسه ابتدایی، MYP و CP و DP را در مقطع متوسطه طراحی می‌کند.

تقریبا 1400 دانش‌آموز از 90 کشور دنیا، در آکادمی GEMS دبی در حال تحصیل هستند. میانگین تعداد دانش‌آموزان در پایه‌های گوناگون بین 15 تا 25 نفر است، که بر اساس شرایط مدرسه و متناسب با تعداد دانش‌آموزان ثبت نام‌شده متغیر است.

پردیس آکادمی GEMS دبی، دارای امکانات مدرن و قابل توجهی از جمله زمین دوومیدانی 400 متر، زمین تنیس، استخر شنا در ابعاد المپیک، سالن اجتماعات با ظرفیت 620 نفر، اتاق پرده سبز، استودیوی ضبط و یک رصدخانه سه‌بعدی است.

دانش‌آموزان این مدرسه، پس از پایان تحصیل و کسب مدرک دیپلم خود، در بهترین دانشگاه‌های جهان به ادامه تحصیل می‌پردازند. حدودا 95 درصد از دانش‌آموزان موفق شده اند از دانشگاه اول انتخابی خود، پذیرش دریافت کنند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study