logo
پایه تحصیلی کودکستان تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 29.670 تا 43.215 پوند استرلینگ

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Giggleswick انگلستان

مدرسه Giggleswick انگلستان، یک مدرسه روزانه و شبانه‌روزی است که در سال 1499 تاسیس شد. این مدرسه، یکی از بهترین مدارس مستقل دخترانه-پسرانه در شمال کشور انگلستان است که از دانش‌آموزان گروه سنی 2 تا 18 ساله ثبت نام می‌کند.

دانش‌آموزان در مدرسه Giggleswick انگلستان به مهارت‌ها و اعتماد به‌نفس لازم برای ورود به دنیای پس از مدرسه و ساختن یک زندگی شاد و موفق دست پیدا می‌کنند. رویکرد این مدرسه به آموزش، دستاوردهای عالی تحصیلی و اعتماد به‌نفس بالا و بلندپروازی را با یکدیگر در هم می‌آمیزد و انسان‌هایی تمام‌عیار را پرورش می‌دهد که تمایل همیشگی برای یادگیری را در خود حفظ می‌کنند.

موفقیت در مدرسه Giggleswick انگلستان، فقط شامل نمرات عالی و مهارت‌های تحصیلی نمی‌شود. در اینجا، تاکید یکسانی بر روی رشد شخصی و کمک به جوانان برای ساختن اعتماد به‌نفس، استقلال و سرسختی و قبول مسئولیت وجود دارد.

پردیس مدرسه Giggleswick انگلستان در فضایی به وسعت 87 هکتار قرار گرفته است و مجهز به امکانات مدرن و محیطی شاد و بسیار دوستانه است.

از مهم‌ترین اهداف مدرسه Giggleswick انگلستان می‌توان به این موارد اشاره کرد: قراردادن رفاه و آموزش دانش‌آموز در مرکز همه فعالیت‌ها، ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین استانداردهای آموزشی از طریق یک برنامه درسی گسترده و متنوع و مجهزساختن دانش‌آموزان به مهارت‌های و ویژگی‌هایی که آنها را به یادگیری مادام‌العمر تشویق می‌کند.

دانش‌آموزان پس از فارغ‌التحصیلی از مدرسه Giggleswick انگلستان، ویژگی‌های شخصیتی و فردی ارزشمندی را در خود پرورش می‌دهند. آنها به افرادی کنجکاو، ماهر، آگاه، خلاق، مشتاق یادگیری، سرسخت، بسیار فعال و قابل اطمینان تبدیل می‌شوند.

در حال حاضر، 65 دانش‌آموز بین‌المللی از 13 کشور جهان در این مدرسه در حال تحصیل هستند. حدودا 80 درصد دانش‌آموزان مقطع Sixth-form را دانش‌آموزان انگلیسی و 20 درصد را خارجی‌ها تشکیل می‌دهند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study